Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Koosolemise rõõm Haapsalu jaoskonnas Koosolemise rõõm Haapsalu jaoskonnas 4. jaanuaril kutsusid Haapsalu jaoskonna juhid oma liikmed pidulikule vastuvõtule, et koos rõõmsalt tähistada vana aasta lahkumist ja uue saabumist. Meie armsa Estri poolt oli korraldatud, et Võntkülas Kurepesa lähedal ootas meid hästi soe jõulukuuse ja uhke pidulauaga mõni aasta tagasi ehitatud külamaja, kus askeldavad perenaised esimesi kaugelt tulijaid rõõmsa naeratusega vastu võtsid. Veel pisut sooja, sõbralikku keskustelu ja oligi aeg minna laiali oma kodudesse - pungil pidupäevalt laetuna positiivsest energiast uue aasta tegudeks nii ringkonnas kui väljapool seda! Foto: Heiki Magnus ← Eelmine Lääne naiskodukaitsjad keetsid sõdurimoosi Järgmine → Jõulurõõmu 199 Hiiumaa lapsele Koosolemise rõõm Haapsalu jaoskonnas

Koosolemise rõõm Haapsalu jaoskonnas

Aive Küünarpuu 5. jaanuaril 2014

4. jaanuaril kutsusid Haapsalu jaoskonna juhid oma liikmed pidulikule vastuvõtule, et koos rõõmsalt tähistada vana aasta lahkumist ja uue saabumist. Meie armsa Estri poolt oli korraldatud, et Võntkülas Kurepesa lähedal ootas meid hästi soe jõulukuuse ja uhke pidulauaga mõni aasta tagasi ehitatud külamaja, kus askeldavad perenaised esimesi kaugelt tulijaid rõõmsa naeratusega vastu võtsid.

Loomulik oli, et iga järgneva saabuja tervitus juba uksel kõlas  „Head uut aastat!“, millele järgnes soe kallistusvoor. Igale tulijale oli päkapikk kaasa andnud ka paki, mis kuuse alla poetatud punastesse kottidesse pandi.

 

Kui kõik kohal, võisime jaoskonna esinaise lühikese tervituse järel pidurooga nautima hakata. Teiste hulgas austasid oma kohalolekuga peolisi ka Kaitseliidu Lääne maleva pealik major Arnold Juhans, meie hea koostööpartner Eesti Endiste Metsavendade Liidu juhatuse aseesimees Heiki Magnus ja Lääne naiste võistkonda koormusmatkal  mullu tublilt esindanud Tiit Lints.

Koosolemise rõõm Haapsalu jaoskonnas
Etteasted olid nii hoogsad, et ei tahtnud isegi pildile jääda! Foto: Heiki Magnus

 

Tegus aasta

 

Kui kõigil jõulupraest kõhud punnis, oli aeg veidi ennast liigutada. Ega kingipakki ikka kellelegi, kaasa arvatud olulises vähemuses olevad mehed, niisama, ilma väikese „luna“-ta etteaste näol, kätte antud! Saime kuulda kuhjaga vahvaid, ilusaid ajakohaseid luuletusi, häid soove ja mõni esitles ka kena tantsu. Kingitusi jagus veel paljudele enamgi, millele lisandusid soojad tänusõnad panuse eest jaoskonna töös. Rõõmus tasub olla mitte ainult Haapsalu jaoskonna liikmetel, vaid kogu ringkonnal! Oleme paljuga väga edukalt, kõik ikka endast parimat andes, kogu möödunud aasta hakkama saanud: osalemine kõikidel erialavõistlustel, paraad Haapsalus, fotokonkursi läbiviimine, toitlustamine kõikvõimalikel maleva üritustel ja ka väljapool jpm.

Koosolemise rõõm Haapsalu jaoskonnas
Haapsalu jaoskonna esinaine ja aseesinaine peo kõige vastutusrikkamat ülesannet täitmas! Foto: Heiki Magnus

Mis on hea supi saladus?

 

Erilise tänu osaliseks said ringkonnas toitlustamise eestvedajad Kairi Baumer ja Anu Aljaste-Sits, üks õpetab uusi liikmeid välja ja teine juhib just Haapsalus toimuvatel üritustel toidu valmistamist. Mõtlesime, et miks Lääne ringkonnas toidu tegemine naistel nii hästi välja tuleb ja sööjate poolt pea alati kõik ära süüakse ja meid aina rohkem igale poole üritustele kutsutakse toitlustama! Saladus on lihtne! Naised teevad süüa nakatavalt hea tujuga, mida aitavad üleval hoida katelde juures pea alati abiks olevad mehed. Mitte ainult nende meeste, vaid kogu maleva meespere sõbralik, soe ja lugupidav suhtumine naissoost liikmetesse  on pidevalt taganud tiheda ja tõhusa koostöö meeste ja naiste vahel pea kõigis maleva tegemistes. Samuti oskavad meie juhid märgata ja olla rõõmsad ning tänulikud  igaühe pisimagi panuse eest!

 

Ilmselt suurelt sellepärast kaugemale elama kolinud liikmed või endised Läänemaa elanikud ja teisedki, kes on osa saanud Lääne naiste soojusest ning sõbralikest ühistegemistest ja ühisolemistest, jäävad oma ringkonnale truuks ja tegutsevad seal jõudumööda rõõmuga edasi.

 

Pärast kingijagamist päädis pidu ühise tordisöömisega. Veel pisut sooja, sõbralikku keskustelu ja oligi aeg minna laiali oma kodudesse - pungil pidupäevalt laetuna positiivsest energiast uue aasta tegudeks nii ringkonnas kui väljapool seda!

Koosolemise rõõm Haapsalu jaoskonnas
Foto: Heiki Magnus

FastLion CMS

Koosolemise rõõm Haapsalu jaoskonnas

Koosolemise rõõm Haapsalu jaoskonnas

Loomulik oli, et iga järgneva saabuja tervitus juba uksel kõlas „Head uut aastat!“, millele järgnes soe kallistusvoor Igale tulijale oli päkapikk kaasa andnud ka paki, mis kuuse alla poetatud punastesse kottidesse pandi 4. jaanuaril kutsusid Haapsalu jaoskonna juhid oma liikmed pidulikule vastuvõtule, et koos rõõmsalt tähistada vana aasta lahkumist ja uue saabumist. Meie armsa Estri poolt oli korraldatud, et Võntkülas Kurepesa lähedal ootas meid hästi soe jõulukuuse ja uhke pidulauaga mõni aasta tagasi ehitatud külamaja, kus askeldavad perenaised esimesi kaugelt tulijaid rõõmsa naeratusega vastu võtsid.

Koosolemise rõõm Haapsalu jaoskonnas

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse