Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Komistasime ajaloo otsa Komistasime ajaloo otsa Tallinnas novembri algul korraldatud NKK avalike suhete ja ajaloo erialavõistlusel jäime pingerea keskele, sest igas punktis jäi tsipake puudu täiuslikkusest. See tähendab, et on veel kuhu püüelda. Ajaloo võistlus, milleks pidime valmistuma eelmisel õhtul, toodi päev varemaks. No sinna otsa me komistasimegi. Tore, et osalesime ;))! ← Eelmine Naised sõdurioskuseid omandamas :) Järgmine → Kahelt poolt Eestit keskele kokku Komistasime ajaloo otsa

Komistasime ajaloo otsa

Helja Kaptein

Tallinnas novembri algul korraldatud NKK avalike suhete ja ajaloo erialavõistlusel jäime pingerea keskele, sest igas punktis jäi tsipake puudu täiuslikkusest. See tähendab, et on veel kuhu püüelda. Ajaloo võistlus, milleks pidime valmistuma eelmisel õhtul, toodi päev varemaks. No sinna otsa me komistasimegi.

Aga algas ettevalmistus võistluseks hoopis Svetlana Mustkivi vihjetega. “Me oleme kõigist võistlustest osa võtnud, kuidas me nüüd siis võistkonda välja ei pane,” innustas Svetlana Mustkivi mitu korda meili teel Naiskodukaitse Lääne ringkonna liikmeskonda. Ega siis üldine hüüe kedagi ei puuduta. Seda teadis ka Mustkivi ja nii ta hakkas isiklikult pöörduma naiste poole. Kena ju, kui sinust välja tehakse - nii see võistkond kokku saigi.

 

Kodutöö, milleks oli naiskodukaitse reklaamimine gümnaasiumiõpilaste hulgas, sai tänu Marele- Svetale ja teistele juhatuse liikmetele suuna ja idee. Põhiline kokkukeevitaja oli Ivika, aga mootor, mis võistkonna tööle pani oli siiski Sveta. See oli kõige meeldejäävam osa kogu protsessi juures, sest endil oli meil väga lõbus. Ja hindamisel ei saanud me ühtegi halba hinnangut.

 

Magamata öö enne võistluspäeva, unine sõit Tallinna ja kogu võistkond oli Kopli põhikoolis koos veel 10 võistkonnaga.

 

Alustuseks oli pisike ajude gümnastika ehk Kuldvillak. Väga põnevalt üles ehitatud ja küsimusedki olid põnevad ja üllatusterohked. Meie altminemise küsimus oli, et mitmele inimesele jõuab süüa teha kolm naiskodukaitsjast toitlustajat? Selgus, et 200-le. Vähemalt.

Tõeline ehmatus- üllatus- uudis oli vestlus messikülalisega. Külaline külaliseks, aga kui vastasvestleja on Kaitseliidu Madis Milling, siis läksid üllatusest silmad suureks ja suu kinni. Õnneks oli meil võistkonnas alati särav Ave, keda mehed (ka kõrge aukraadiga) ei ehmata ja teadjatüdruk Ivika, kes organisatsiooni tutvustamisega hätta ei jäänud.

Komistasime ajaloo otsa
Mida küll selga panna, kui minna messikülalisega kohtuma?

 

Kõige huvitavam ja rohkem energiat nõudis fotolavastus. Tarvis oli ühte klõpsu, aga jändasime toas ja õues mitu tundi. Küll kõrvitsa, küll vormi ja erkroosade küüntega. Igatahes teha oli huvitav, mõte selge aga pildile jäi lööv mõte tsipa varjatud kujul.

Komistasime ajaloo otsa
Naises peab kõik kaunis olema, eriti, kui ta on naiskodukaitsja
Komistasime ajaloo otsa
Foto¹e¹uun võib alata ;))

 

Ajalehe tegemiseks oli kindlalt vähe aega ja võtsime ette ka liiga mahuka töö. Vähemaga oleks ka hakkama saanud. Õppimiseks seegi hea kogemus.

 

Kaks sisutihedat päeva koos uute teadmiste ja inimestega lendasid linnulennul. Tore, et osalesime ;))!

 

FastLion CMS

Komistasime ajaloo otsa

Komistasime ajaloo otsa

Aga algas ettevalmistus võistluseks hoopis Svetlana Mustkivi vihjetega “Me oleme kõigist võistlustest osa võtnud, kuidas me nüüd siis võistkonda välja ei pane,” innustas Svetlana Mustkivi mitu korda meili teel Naiskodukaitse Lääne ringkonna liikmeskonda Tallinnas novembri algul korraldatud NKK avalike suhete ja ajaloo erialavõistlusel jäime pingerea keskele, sest igas punktis jäi tsipake puudu täiuslikkusest. See tähendab, et on veel kuhu püüelda. Ajaloo võistlus, milleks pidime valmistuma eelmisel õhtul, toodi päev varemaks. No sinna otsa me komistasimegi.

Komistasime ajaloo otsa

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse