Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kodutütred panevad proovile oma oskused Naiskodukaitse erialadel Kodutütred panevad proovile oma Laupäeval, 6. oktoobril toimub Rakveres vabariiklik kodutütarde matkamäng. Mööda kindlat marsruuti liikuvate neljaliikmeliste võistkondade vahel selgitatakse väge täis linnas matkamängu võitja. ← Eelmine Maasturiga ärihai ja “mossega” pensionär andsid üksteisele tina Järgmine → Viru malev ja Põhjakeskus jahivad fotosid Kodutütred panevad proovile oma oskused Naiskodukaitse erialadel

Kodutütred panevad proovile oma oskused Naiskodukaitse erialadel

Kristel Kitsing 5. okt. 2012

Laupäeval, 6. oktoobril toimub Rakveres vabariiklik kodutütarde matkamäng. Mööda kindlat marsruuti liikuvate neljaliikmeliste võistkondade vahel selgitatakse väge täis linnas matkamängu võitja.

Kodutütred panevad proovile oma oskused Naiskodukaitse erialadel

Kell 9.10 toimub Viru maleva staabis matkamängu avamine ja kell 9.30 stardib esimene võistkond rajale. Matkamängu võitjate autasustamine toimub sama  päeva õhtul kell 16.00.

 

„Peale selle, et matkamängu käigus selgitatakse välja parim võistkond, on olulisel kohal noorte  loovuse, matkatarkuste ja kodutütarde teadmiste arendamine ning testimine,“ sõnas Kodutütarde Viru ringkonna noorteinstruktor Aive Ott. „Ühtlasi on eesmärgiks arendada läbi matkamängu kodutütarde ja naiskodukaitsjate omavahelist koostööd,“ lisas Ott.

 

Neljaliikmelised võistkonnad peavad umbes kolme ja poole tunni jooksul läbima linnulennult väge täis linnas viiekilomeetrise raja. Kontrollpunktides tuleb kodutütardel lahendada Naiskodukaitse erialasid puudutavaid mängulisi ülesandeid. Näiteks pannakse noori proovile välitoitlustuse, kultuuri, avalike suhete, esmaabi, spordi, side ja staabi, formeerimise ning noortejuhtimise erialal.

 

Võistluse korraldaja on Kodutütarde peavanem ja läbiviija on Kodutütarde Viru ringkond koostöös Noorte Kotkaste Viru maleva, Kaitseliidu Viru maleva ning Naiskodukaitse Viru ringkonnaga. Kodutütarde Viru ringkonna eestvedada on matkamäng sel aastal esimest korda.

FastLion CMS

Kodutütred panevad proovile oma

Kodutütred panevad proovile oma

Kell 9 10 toimub Viru maleva staabis matkamängu avamine ja kell 9 Laupäeval, 6. oktoobril toimub Rakveres vabariiklik kodutütarde matkamäng. Mööda kindlat marsruuti liikuvate neljaliikmeliste võistkondade vahel selgitatakse väge täis linnas matkamängu võitja.

Kodutütred panevad proovile oma oskused Naiskodukaitse erialadel

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse