Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kiired jalad võidavad - Naiskodukaitse Maijooksul Kiired jalad võidavad - 19. mail 2012 toimus 25. korda naistele mõeldud tervise ja liikumisharrastuse üritus – SEB Maijooks. Foto: Ave Nael ← Eelmine Naised ja tüdrukud päästsid võidu elusid Järgmine → Naiskodukaitse fotokonkurss - viimased ponnistused Kiired jalad võidavad - Naiskodukaitse Maijooksul

Kiired jalad võidavad - Naiskodukaitse Maijooksul

Ave Nael - Harju ringkonna avalike suhete grupi vanem 22. mail 2012

19. mail 2012 toimus 25. korda naistele mõeldud tervise ja liikumisharrastuse üritus – SEB Maijooks.

 

Naiskodukaitse peab tervislikke eluviise ja liikumist väga oluliseks, niisiis olid Tallinna ja Harju ringkonna rõõmsad liikmed platsil oma telgi ja väljapanekuga, kõnni- ja jooksurajal mõõtu võtmas ning ka raja ääres kaasa elamas.

Kiired jalad võidavad - Naiskodukaitse Maijooksul
Huvilised Naiskodukaitse telgi juures. Foto: Ave Nael

 

Meie peaeesmärk oli otse loomulikult rajal vastu pidada ning nõtkel sammul finišisse jõuda. Naiskodukaitse pilkupüüdvates helesinistes spordisärkides naisi nähti nii 7-kilomeetrisel ajavõtuga ja ajavõtuta jooksu kui ka käimise ja kepikõnni rajal. Samuti tutvustasid mõned liikmed Naiskodukaitse telgis huvilistele meie organisatsiooni ja tegemisi. Rõõm on tõdeda, et uudishimu Naiskodukaitse vastu tunti ning nii mõnigi sportlik osaleja leidis tee meie telgi juurde. Loodame neid peagi ka oma ridades näha!

 

Päev lõppes meie rõõmsal seltskonnal liikumisest saadud positiivse energialaenguga. Kindlasti jätkavad Maijooksu korraldajad ning Naiskodukaitse Tallinna ja Harju ringkond samasugust koostööd ka  järgmistel spordiüritustel.

 

Kohtumiseni järgmisel Maijooksul!

Kiired jalad võidavad - Naiskodukaitse Maijooksul
Grupipilt. Foto: Ave Nael

FastLion CMS

Kiired jalad võidavad -

Kiired jalad võidavad -

Naiskodukaitse peab tervislikke eluviise ja liikumist väga oluliseks, niisiis olid Tallinna ja Harju ringkonna rõõmsad liikmed platsil oma telgi ja väljapanekuga, kõnni- ja jooksurajal mõõtu võtmas ning ka raja ääres kaasa elamas Huvilised Naiskodukaitse telgi juures 19. mail 2012 toimus 25. korda naistele mõeldud tervise ja liikumisharrastuse üritus – SEB Maijooks.

Kiired jalad võidavad - Naiskodukaitse Maijooksul

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse