Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Keila jaoskonna ebatavaline koosolek Keila jaoskonna ebatavaline koosolek 25. septembril toimus naiskodukaitse Keila jaoskonna koosolek KL Keila majas. Koosolek iseenesest täiesti tavaline - saame kokku ja arutame töös olevaid projekte ning räägime õppustest ja sündmusest. ← Eelmine Õpetlik perepäev Peetris! Järgmine → Mida meie suudame Keila jaoskonna ebatavaline koosolek

Keila jaoskonna ebatavaline koosolek

Pille-Riin Moilanen 27. sept. 2013

25.septembril toimus naiskodukaitse Keila jaoskonna koosolek KL Keila majas. Koosolek iseenesest täiesti tavaline - saame kokku ja arutame töös olevaid projekte ning räägime õppustest ja sündmusest.

Keila jaoskonna ebatavaline koosolek
Foto: Evely Sagor
Keila jaoskonna ebatavaline koosolek
Foto: Evely Sagor

Eriliseks tegi koosoleku selle külaline-Keila linnapea Enno Fels, kelle jaoks see oli esimene kord viibida naiskodukaitse jaoskonna koosolekul.

 

Linnapea kuulas huviga aruannet suvistest üritustest ning arutelu heategevusprojektide ja kudumisprojekti üle, infot tulevastest matkadest, baasväljaõppest , enesekaitsekoolitusest  ja kultuuriprogrammist.

 

"Mul on hea meel leida kodulinnast selliseid tegusaid ja tagasihoidlikke naisi, kes ilma linnalt midagi nõudmata suudavad nii palju ära teha",  ütles Enno Fels ning tõdes, et linn ja naiskodukaitse võiksid edaspidi teha tihedamat koostööd.

 

Lepiti kokku, et  novembri alguses  korraldatakse ümarlaud KL Keila malevkonna, naiskodukaitse Keila jaoskonna ning Keila linna juhtkonna osavõtul et läbi rääkida koostöö erinavad aspektid.

Järgmine →
Mida meie suudame

FastLion CMS

Keila jaoskonna ebatavaline koosolek

Keila jaoskonna ebatavaline koosolek

Foto: Evely Sagor Foto: Evely Sagor Eriliseks tegi koosoleku selle külaline-Keila linnapea Enno Fels, kelle jaoks see oli esimene kord viibida naiskodukaitse jaoskonna koosolekul Linnapea kuulas huviga aruannet suvistest üritustest ning arutelu heategevusprojektide ja kudumisprojekti üle, infot tulevastest matkadest, baasväljaõppest , enesekaitsekoolitusest ja kultuuriprogrammist 25.septembril toimus naiskodukaitse Keila jaoskonna koosolek KL Keila majas. Koosolek iseenesest täiesti tavaline - saame kokku ja arutame töös olevaid projekte ning räägime õppustest ja sündmusest.

Keila jaoskonna ebatavaline koosolek

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse