Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Keila Käbi vol 2 Keila Käbi vol 2 Ilusal sügispäeval värskes õhus viibimiseks on palju häid põhjuseid. Ja samapalju häid põhjuseid on teha seda koos Naiskodukaitse tegusate naistega Kaitseliidu pädevate instruktorite juhtimisel. Kohtumiseni Keila Käbil 2015! Lapsed tulid rajalt jooksuga ← Eelmine Tule rännakule! Järgmine → Perepäev Jüris päikesekuldsel sügispäeval Keila Käbi vol 2

Keila Käbi vol 2

Pille-Riin Moilanen 19. sept. 2014

Ilusal sügispäeval värskes õhus viibimiseks on palju häid põhjuseid. Ja samapalju häid põhjuseid on teha seda koos Naiskodukaitse tegusate naistega Kaitseliidu pädevate instruktorite juhtimisel.

Keila Käbi vol 2
Instruktorid Rene ja Mihkel
Keila Käbi vol 2
Pikale rajale minejad kuulavad instruktaazi

Seenekorvid jäid seekord koju ja kaasa sai pakitud hoopis seljakotid. Kellel 10, kellel 15 kg raskuseks ja mõned hoopis kerged ka sekka. Eesmärk - läbida rännak Keila Käbi. Eesmärk edendada tervist ja pakkuda liikumisvõimalust nii Kaitseliidu liikmetele kui külalistele.

 

Kui eelmisel aasta oli rännakuks valmistumine põhjalik ja distants kõigile üks, siis sel aastal mindi peale lühikest instruktaazi kahele erinevale rajale.

 

Pikem rada 15 km viis ringiga ümber Keila lähedal olevate turbaväljade, Ohtu mõisast mööda ja tagasi Aia tänava maja juurde. Rajal oli 2 joogipunkti. Turvaauto sõitis kaasa kuni viimase joogipunktini ning tõi tagasi noorima pikale rajale läinud - 7a noormehe ja kodutütre, kes vajas kerget esmaabi. Kogu ülejäänud rännakuseltskond finisheerus instruktor Rene Toomse juhtimisel ajaga veidi üle 3 tunni.

 

Lühemale rajale juhtis rännaku instruktor Mihkel Süld. Umbes 5 km pikkune rada kulges Keila linnas. Noorim raja läbinu oli  4 aastane. Kuigi peab ütlema, et tema täitis seekord seljakotiraskuse ülesannet. Küllap juba järgmisel aastal on noormees ka ise rajal.

 

“Kas nüüd läheme pikale rajale?“ küsisid lühemalt distantsilt naasnud tulevased kodutütred. Lastele oli majas mängutuba, sai joonistada ja ristsõnu lahendada.

 

Päev lõppes katlatoidu ja tordiga.

Kohtumiseni Keila Käbil 2015!

Keila Käbi vol 2
Lapsed tulid rajalt jooksuga
← Eelmine
Tule rännakule!

FastLion CMS

Keila Käbi vol 2

Keila Käbi vol 2

Instruktorid Rene ja Mihkel Pikale rajale minejad kuulavad instruktaazi Seenekorvid jäid seekord koju ja kaasa sai pakitud hoopis seljakotid Kellel 10, kellel 15 kg raskuseks ja mõned hoopis kerged ka sekka Ilusal sügispäeval värskes õhus viibimiseks on palju häid põhjuseid. Ja samapalju häid põhjuseid on teha seda koos Naiskodukaitse tegusate naistega Kaitseliidu pädevate instruktorite juhtimisel.

Keila Käbi vol 2

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse