Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kaitseliidu ja Naiskodukaitse meenekonkursi võitjad selgunud Kaitseliidu ja Naiskodukaitse meenekonkursi Kaitseliit ja Naiskodukaitse kuulutasid septembri lõpus välja meenekonkursi „Kaitseliit 100“. Nüüdseks on võistlustööd laekunud ja ¾ürii hindava pilgu alt läbi käinud. „Kaitseliit 100“ meenekonkursi auhinnalised tööd: Esindusmeene Kaitseliidule - Kaitseliidu lipsunõel ja mansetinööbid ( TM Puudwood OÜ ) - Keraamiline kruus „Mõnus sõõm“ ( Loov Energia OÜ ) - Jutekott ( Jutegoods OÜ ) Esindusmeene Naiskodukaitsele - Hõbesõlg ( ARS Vasetööd OÜ ) Naiskodukaitse eripreemia - Vineerist kuumaalus ja tassialused ( Vallatused vineeriga ) - Lauavaas „Naiskodukaitse väärtuste karikas“ ( OÜ Tulest Tulnud ) Koostöö Käsitöö ← Eelmine Valime aasta tublimaid naiskodukaitsjaid ja kaitseliitlasi Järgmine → Menteed, siin me oleme ehk plaksu ühe käega ei löö Kaitseliidu ja Naiskodukaitse meenekonkursi võitjad selgunud

Kaitseliidu ja Naiskodukaitse meenekonkursi võitjad selgunud

Ave Proos, Naiskodukaitse esinaise asetäitja 13. nov. 2017

Kaitseliit ja Naiskodukaitse kuulutasid septembri lõpus välja meenekonkursi „Kaitseliit 100“. Nüüdseks on võistlustööd laekunud ja ¾ürii hindava pilgu alt läbi käinud.

Kaitseliidu ja Naiskodukaitse meenekonkursi võitjad selgunud
Valik auhinnatud võidutöödest. Foto: Merle Norit

Konkursile oodati omanäolisi ja huvitavaid esemeid, mille valmistamisel on kasutatud kodumaiseid materjale, motiive ja Kaitseliidu või Naiskodukaitse sümboolikat.

 

Meenekonkursi auhinnafondi suuruseks on 4000 eurot, mille väärtuses tellitakse võitjatelt meeneid. Kaitseliidu kategoorias auhinnatud meeneid kasutab Kaitseliit kingitustena 2018. aastal, mil tähistatakse organisatsiooni 100. aastapäeva.

„Kaitseliit 100“ meenekonkursi auhinnalised tööd:

 

Esindusmeene Kaitseliidule

-          Kaitseliidu lipsunõel ja mansetinööbid (TM Puudwood OÜ)

-          Keraamiline kruus „Mõnus sõõm“ (Loov Energia OÜ)

-          Jutekott (Jutegoods OÜ)

 

Esindusmeene Naiskodukaitsele

-          Hõbesõlg (ARS Vasetööd OÜ)

 

Naiskodukaitse eripreemia

-       Vineerist kuumaalus ja tassialused (Vallatused vineeriga)

-       Lauavaas „Naiskodukaitse väärtuste karikas“ (OÜ Tulest Tulnud)

FastLion CMS

Kaitseliidu ja Naiskodukaitse meenekonkursi

Kaitseliidu ja Naiskodukaitse meenekonkursi

Valik auhinnatud võidutöödest Foto: Merle Norit Konkursile oodati omanäolisi ja huvitavaid esemeid, mille valmistamisel on kasutatud kodumaiseid materjale, motiive ja Kaitseliidu või Naiskodukaitse sümboolikat Kaitseliit ja Naiskodukaitse kuulutasid septembri lõpus välja meenekonkursi „Kaitseliit 100“. Nüüdseks on võistlustööd laekunud ja ¾ürii hindava pilgu alt läbi käinud.

Kaitseliidu ja Naiskodukaitse meenekonkursi võitjad selgunud

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse