Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Jüriöö jalutuskäik 2017 Jüriöö jalutuskäik 2017 Sel aastal toimus Jüriöö jalutuskäik juba neljandat korda. Traditsiooniliselt leiab Keila Naiskodukaitse liikumisõhtu aset 23. aprillil ning on pühendatud veteranipäevale. Foto: Aita Viigi ← Eelmine SAAME TUTTAVAKS: Jane Suu ehk ajalugu uurides ja seda ise luues Järgmine → Kosel tähistati Naiskodukaitse mälestuspäeva Jüriöö jalutuskäik 2017

Jüriöö jalutuskäik 2017

Aita Viigi 26. aprillil 2017

Sel aastal toimus Jüriöö jalutuskäik juba neljandat korda. Traditsiooniliselt leiab Keila Naiskodukaitse liikumisõhtu aset 23. aprillil ning on pühendatud veteranipäevale.

Jüriöö jalutuskäik 2017
Foto: Aita Viigi
Kutsusime kaaskodanikke Keila Terviseradadele, et kandes sinilille ja mõeldes veteranidele liikuda vabalt valitud viisil. Keila terviseradadel on head rajad nii pehme kui kõva kattega  mis sobivad hästi kõndimiseks, jooksmiseks kui ka rullitamiseks ja jalgrattasõiduks.
 
Seekord osaleti kõndides, joostes ja rattaga sõites.
 
Kui eelmisel aastal ühines meiega Keila Koerasõprade Klubi IPSONi, siis sel aastal andis oma panuse liikumisõhtusse discolfi  meeskond.
 
Samal päeval toimus liikumisüritus ka Belgias, kus viibivad lähetuses Eesti perekonnad ning meiega olid solidaarsed  ka  2 Eesti neidu, kes hetkel Hollandis. Meie jaoskonna tegevliige Margit Odar käis aga koguni Tehvandi rattamaratonil ning sõitis 18 km ilma ja kukkumist trotsides.
 
Perekond Jano panus Brüsselist oli liigutud 4,5 km kõigil seitsmel pereliikmel ning sinililli kanti ka seal.
 
Registreeritud distantsid kokku andis 319 liigutud kilomeetrit veteranide toetuseks.
 
Ilm meid seekord ei soosinud, kuid seda enam peab kiitma neid vapraid, kes rajale tulid. Kõige noorem osavõtja oli 1 aasta ja 8 kuune neiu, kes järjekindlalt soovis 3km läbida ise.
 
Pakkusime kõigile sooja teed ja morssi ning kutsusime osalema meie järgmisel avalikkusele suunatud üritusel milleks on Keila linna päev 27. mail.
Jüriöö jalutuskäik 2017
Foto: Aita Viigi

FastLion CMS

Jüriöö jalutuskäik 2017

Jüriöö jalutuskäik 2017

Foto: Aita Viigi Kutsusime kaaskodanikke Keila Terviseradadele, et kandes sinilille ja mõeldes veteranidele liikuda vabalt valitud viisil Keila terviseradadel on head rajad nii pehme kui kõva kattega mis sobivad hästi kõndimiseks, jooksmiseks kui ka rullitamiseks ja jalgrattasõiduks Sel aastal toimus Jüriöö jalutuskäik juba neljandat korda. Traditsiooniliselt leiab Keila Naiskodukaitse liikumisõhtu aset 23. aprillil ning on pühendatud veteranipäevale.

Jüriöö jalutuskäik 2017

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse