Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Järva ringkonna ajaloos olulist rolli kandnud jaoskond taasloodi. Järva ringkonna ajaloos olulist „Suur rõõm, et Järva-Jaani naised on organisatsiooni tee leidnud ja lausa sellisel määral, et taas moodustasid jaoskonna. Koeru jaoskond on heaks kasvulavaks 2016. aastal moodustatud Roosna-Alliku jaoskonnale ja nüüd Järva-Jaanis. Koeru jaoskonna juhatus soovib palju edu ja viljakat koostööd. ” Järva-Jaani jaoskonna juhatuse liige aastatel 2002-2011 Koeru jaoskonna aseesinaine Kirsika Ilmjärv ← Eelmine Esinaine Kerlin Tealane: oleme oma parimas vormis! Järgmine → Järva ringkond sai juhatusse uued liikmed Järva ringkonna ajaloos olulist rolli kandnud jaoskond taasloodi.

Järva ringkonna ajaloos olulist rolli kandnud jaoskond taasloodi.

Kerlin Tealane 18. veebr. 2023

„Suur rõõm, et Järva-Jaani naised on organisatsiooni tee leidnud ja lausa sellisel määral, et taas moodustasid jaoskonna. Koeru jaoskond on heaks kasvulavaks 2016.aastal moodustatud Roosna-Alliku jaoskonnale ja nüüd Järva-Jaanis. Koeru jaoskonna juhatus soovib palju edu ja viljakat koostööd.”
Järva-Jaani jaoskonna juhatuse liige aastatel 2002-2011
Koeru jaoskonna aseesinaine Kirsika Ilmjärv

Järva ringkonna ajaloos olulist rolli kandnud jaoskond taasloodi.
Foto: Merje Mihkelsaar

Naiskodukaitse Järva ringkonna esimeseks üksuseks oli 7. juunil 1925. a. asutatud Järva-Jaani jaoskond. 18.märts 2002 taasloodi J-Jaani jaoskond, aastal 2011 ei olnud kahjuks jaoskonnas ühtegi Järva-Jaani naist seega võeti vastu otsus luua Koeru jaoskond. 10.veebruaril 2023 pidasid 14 Järva-Jaani naist asutamise koosoleku ja tegid Naiskodukaitse Järva ringkonna juhatusele ettepaneku taasasustada Järva-Jaani jaoskond. 17.veebruaril allkirjastati käskkiri ja seega on nüüdsest Naiskodukaitse Järva ringkonnas 5 jaoskonda: Türi, Paide, Koeru, Roosna-Alliku ja Järva-Jaani jaoskond. Kusjuures Kaitseliidu Koeru Üksikkompanii vastustusalas on nüüd kaks Naiskodukaitse jaoskonda.
Õige pea toimub jaoskonnal esimene üldkoosolek kus valitakse esinaine, aseesinaine ja juhatuse liikmed kes hakkavad vastutusrikast juhi rolli kandma.

FastLion CMS

Järva ringkonna ajaloos olulist

Järva ringkonna ajaloos olulist

Foto: Merje Mihkelsaar Naiskodukaitse Järva ringkonna esimeseks üksuseks oli 7 juunil 1925 „Suur rõõm, et Järva-Jaani naised on organisatsiooni tee leidnud ja lausa sellisel määral, et taas moodustasid jaoskonna. Koeru jaoskond on heaks kasvulavaks 2016.aastal moodustatud Roosna-Alliku jaoskonnale ja nüüd Järva-Jaanis. Koeru jaoskonna juhatus soovib palju edu ja viljakat koostööd.”Järva-Jaani jaoskonna juhatuse liige aastatel 2002-2011 Koeru jaoskonna aseesinaine Kirsika Ilmjärv

Järva ringkonna ajaloos olulist rolli kandnud jaoskond taasloodi.

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse