Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Imed hakkavad juhtuma siis, kui annad unistustele sama palju energiat nagu oma hirmudele Imed hakkavad juhtuma siis, 9. aprillil pidas Rapla jaoskond traditsioonilist naisteõhtut, mis oli sedakorda erakordselt rahvarohke. Ilmselt oli meepotiks seekordne teema – vaimu puhastamine ja õnnelik olemine, sest kes meist ei tahaks olla rõõmsam ja eluga rahulolevam. ← Eelmine „Naiskodukaitse - seelikutriibust digilaiguni“ rändas Valtu seltsimajja Järgmine → Kuidas me Tartus ajaloopisikule jõudu andmas ja hipisid vaatamas käisime Imed hakkavad juhtuma siis, kui annad unistustele sama palju energiat nagu oma hirmudele

Imed hakkavad juhtuma siis, kui annad unistustele sama palju energiat nagu oma hirmudele

Nele Pernits 10. aprillil 2013

9. aprillil pidas Rapla jaoskond traditsioonilist naisteõhtut, mis oli sedakorda erakordselt rahvarohke. Ilmselt oli meepotiks seekordne teema – vaimu puhastamine ja õnnelik olemine, sest kes meist ei tahaks olla rõõmsam ja eluga rahulolevam.

Imed hakkavad juhtuma siis, kui annad unistustele sama palju energiat nagu oma hirmudele

Kõnelejaks ja teemavedajaks oli sel korral Rapla jaoskonna aseesinaine Ingrid, kes on tegelenud oma elus peaaegu kõigega ja õppinud asju, mis tunduvad tavalisele inimesele pisut salapärased ja müstilised. Ingrid on nagu Kunksmoor, sest ta kapid on täis tervendavaid maarohtusid ja pea täis teadmisi, kuidas ravida erinevaid haigusi, kuidas juhatada inimesele kätte õige teeots elus ja pisut isegi teadmisi tulevikust.

Naisteõhtul rääkis Ingrid sellest, kuidas sünnihetk mõjutab elu ja kuidas indiviidi põhiolemus tuleb kaasa lapsepõlvest. Daamiks kasvatatud lapsest saab daam kogu eluks. See oli üsna mõtlemapanev ja koheselt hakkasin kaaluma oma põhimõtteid emana ja meie pere „kaasavara“ lastele. On see selline nagu ma tahan, et see oleks? Kui ei, siis veel pole hilja oma käitumist muuta.

Imed hakkavad juhtuma siis, kui annad unistustele sama palju energiat nagu oma hirmudele

Rääkisime ettemääratusest ja sellest, mida ise saab teha õnnelik olemiseks. Kuidas lasta välja emotsioonid ja kuidas ennast maandada. Maandamise kohapealt ei olegi tegelikult igaühele sobivat õiget vastust. Selle maandamise ja eneselaadimise peab igaüks enda jaoks ise leidma – on see rannas jalutamine või aias töötamine, on need hingamisharjutused või jooksmine, on see veiniklaasi kõrval raamatu lugemine või elava tule vaatamine, igaühele oma.

Imed hakkavad juhtuma siis, kui annad unistustele sama palju energiat nagu oma hirmudele

Kõige olulisem on aga iseenda mõttemaailm. Sa oled see, mis sa mõtled, et sa oled. Peab nautima seda, mis meil olemas on – lähedased inimesed, kodu, tore töö, tore hobi, ilusad hetked igas päevas ja veel palju palju muud. Kohe tuleb kevad. Tuleb julgeda unistada, sest unistustel on kombeks täide minna. Tuleb julgeda elada. Imesid juhtub, kui me vaid paneme need juhtuma.

Naisteõhtu lõppes ringiga, kus igaüks sai teistele midagi head soovida. Häid ja positiivseid soove oli tõesti palju, aga mulle jäi enim meelde: „Elurõõmust tuleb töörõõm ja vastupidi“. Ma usun, et kohal viibinud 19-l naisel jäi sellest õhtust hinge mingi positiivne pakitsus, teadmine, et igaüks on oma õnne sepp ja unistused täituvad. Võibolla juba homme.

FastLion CMS

Imed hakkavad juhtuma siis,

Imed hakkavad juhtuma siis,

Kõnelejaks ja teemavedajaks oli sel korral Rapla jaoskonna aseesinaine Ingrid, kes on tegelenud oma elus peaaegu kõigega ja õppinud asju, mis tunduvad tavalisele inimesele pisut salapärased ja müstilised Ingrid on nagu Kunksmoor, sest ta kapid on täis tervendavaid maarohtusid ja pea täis teadmisi, kuidas ravida erinevaid haigusi, kuidas juhatada inimesele kätte õige teeots elus ja pisut isegi teadmisi tulevikust 9. aprillil pidas Rapla jaoskond traditsioonilist naisteõhtut, mis oli sedakorda erakordselt rahvarohke. Ilmselt oli meepotiks seekordne teema – vaimu puhastamine ja õnnelik olemine, sest kes meist ei tahaks olla rõõmsam ja eluga rahulolevam.

Imed hakkavad juhtuma siis, kui annad unistustele sama palju energiat nagu oma hirmudele

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse