Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Iga alluv on oma juhile ekspert Iga alluv on oma Nädalavahetusel 13. -15. augustini toimus Kaitseliidu Koolis järjekordne kursus Juhtimine praktikas 1. Kursus oli mõeldud spetsiaalselt Naiskodukaitsele ja 18 tegusat Naiskodukaitse erineva tasandi juhti selle ka lõpetas. ← Eelmine Naiskodukaitsjate eestvedamisel korraldatakse lastekodulastele laager Järgmine → Käib registreerumine Staabiassistendi baaskursusele ja Rühmaparameediku erialakursusele Kaitseliidus Iga alluv on oma juhile ekspert

Iga alluv on oma juhile ekspert

Nele Sarrapik 16. augustil 2010

Nädalavahetusel 13.-15. augustini toimus Kaitseliidu Koolis järjekordne kursus Juhtimine praktikas 1. Kursus oli mõeldud spetsiaalselt Naiskodukaitsele ja 18 tegusat Naiskodukaitse erineva tasandi juhti selle ka lõpetas.

Juhtimine praktikas 1 õpetab juhte kasutama grupiressursse ja juhtimisfunktsioone. Kursuslaste tagasisidest võib üheselt järeldada, et nädalavahetusega kursusel jäädi rahule. Kursuslased leidsid, et kursus andis neile juhtimisalaselt palju juurde ja pani mõtlema, et juhtimine on tegelikult ju imelihtne. Nüüd ei jää üle muud, kui kõike õpitut oma ringkonnas või jaoskonnas ka rakendama hakata, et organisatsioonile seatud eesmärke paremini täita ja oma üksus senisest toimivamaks ning liikmetele paemaks paigaks muuta.

Kursuses panustasid õpetajatena ka Naiskodukaitse Lääne ringkonna liige pr Tiina Leesik ja Tartu ringkonna instruktor pr Leane Morits. Kursuse ülem oli hr Juhan Aus Kaitseliidu Koolist.

Jääme siis vastsetelt kursuse läbinutelt ootama suuri tegusid ning teistele huvilistele teadmiseks, et järgmine kursus Juhtimine praktikas 1 toimub juba jaanuaris 2011.

Kaitseliidu Kooli kursuste kalendrit saad vaadata siit .

 
Iga alluv on oma juhile ekspert

FastLion CMS

Iga alluv on oma

Iga alluv on oma

Juhtimine praktikas 1 õpetab juhte kasutama grupiressursse ja juhtimisfunktsioone Kursuslaste tagasisidest võib üheselt järeldada, et nädalavahetusega kursusel jäädi rahule Nädalavahetusel 13.-15. augustini toimus Kaitseliidu Koolis järjekordne kursus Juhtimine praktikas 1. Kursus oli mõeldud spetsiaalselt Naiskodukaitsele ja 18 tegusat Naiskodukaitse erineva tasandi juhti selle ka lõpetas.

Iga alluv on oma juhile ekspert

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse