Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Hiie jaoskond korraldas rännak-laagri Hiie jaoskond korraldas rännak-laagri Läinud nädalavahetusel, 10. -11. augustil toimus Hiie jaoskonna rännak-laager, mille eesmärk oli kinnistada ning täiendada naiskodukaitsjatele vajalikke oskusi-teadmisi, panna proovile jaoskonna liikmete võimekus osaleda koormusmatkadel ning läbi ühistegevuse tugevdada meeskonnatunnet. ← Eelmine Naiskodukaitse Rapla ringkond tähistas oma aastapäeva väljasõiduga Võrumaale Järgmine → Rapla jaoskonnal on nina juba üle laua ääre Hiie jaoskond korraldas rännak-laagri

Hiie jaoskond korraldas rännak-laagri

Kaire Soomets 11. augustil 2013

Läinud nädalavahetusel, 10.-11. augustil toimus Hiie jaoskonna rännak-laager, mille eesmärk oli kinnistada ning täiendada naiskodukaitsjatele vajalikke oskusi-teadmisi, panna proovile jaoskonna liikmete võimekus osaleda koormusmatkadel ning läbi ühistegevuse tugevdada meeskonnatunnet.

Hiie jaoskond korraldas rännak-laagri

2012. aasta on Hiie jaoskonda toonud mitmeid uusi ja innukaid liikmeid. Seetõttu oli hea võimalus nii rännakut kui ka laagrit alustada baasteadmise tasandilt – kellele kordamiseks, kellele uute teadmiste saamiseks. Siinkohal on oluline märkida, et osalejate ja korraldajate suurimad tänud on teeninud Rapla maleva  nooreminstruktor Reinart Roo, relvur Tarmo Tammus ning  kaitseliitlased Toomas Tõnisson ja Sven Soomets, kes olid lahkesti nõus vajalikku õpet läbi viima.

Rännak-laagri esimene pool kulus teadmiste ja suutlikkuse testimisele rännakul ning jätkati välilaagri püstitamise teooria ja praktikaga. Seejärel tutvustas T. Tõnisson looduses toimetulemise põhitõdesid ning julgustas naisi  ennast proovile panema ellujäämiskursusel. Innukaid, kes lubasid järgmise kursuse kuupäevad oma ajagraafikusse sobitada, igatahes leidus.

Hiie jaoskond korraldas rännak-laagri

Õhtu saabudes süüdatud lõkke äärde olid külalisteks palutud Triin Tähtla ja Liilia Kesküla Kaerepere jaoskonnast, et kuulata kogemusi ja soovitusi naistel, kes uhkesti osalenud NKK koormusmatkal ja korduvalt Põrgupõhja retkel. Päeval jagas meile kogemusi Hiie jaoskonna liige Lemmi Võrahanso, kes samuti osalenud neljal koormusmatkal.

Hiie jaoskond korraldas rännak-laagri
Hiie jaoskond korraldas rännak-laagri

Ei ole väärtuslikumat  hetke, kui istuda väheldase vihmasaju saatel heade kaaslastega lõkke ääres, puhuda juttu olulistel teemadel ning väärtustada koosolemist üheskoos sõdurilaule lauldes. Samal ajal aga valmis sütel olevas ämbris suitsutatud kana, millist veel keegi kohalolijaist  mekkida polnud saanud -  jälle üks üleelamistarkus Toomaselt.

Usun, et Hiie jaoskonna rännaku ja laagri võib kordaläinuks lugeda, sest hüvasti jäeti sooviga tehtut korrata ning väljaõppega põhjalikumaks minna.

FastLion CMS

Hiie jaoskond korraldas rännak-laagri

Hiie jaoskond korraldas rännak-laagri

2012 aasta on Hiie jaoskonda toonud mitmeid uusi ja innukaid liikmeid Läinud nädalavahetusel, 10.-11. augustil toimus Hiie jaoskonna rännak-laager, mille eesmärk oli kinnistada ning täiendada naiskodukaitsjatele vajalikke oskusi-teadmisi, panna proovile jaoskonna liikmete võimekus osaleda koormusmatkadel ning läbi ühistegevuse tugevdada meeskonnatunnet.

Hiie jaoskond korraldas rännak-laagri

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse