Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Harju naised Maakaitsepäeval vihma ja tormi trotsides Harju naised Maakaitsepäeval vihma 23. juunil hommikul kogunesid Naiskodukaitse Harju ringkonna pidulikes vormides naised Paldiskisse, et tähistada Harju Maakaitsepäeva. Üheskoos Kaitseliidu, Kodutütarde ja Noorkotkastega toimus pidulik rivistus ning jalutuskäik. juubelit jalgrattamatkaga Harju naised Maakaitsepäeval vihma ja tormi trotsides

Harju naised Maakaitsepäeval vihma ja tormi trotsides

Ave Nael 27. juunil 2011

23. juunil hommikul kogunesid Naiskodukaitse Harju ringkonna pidulikes vormides naised Paldiskisse, et tähistada Harju Maakaitsepäeva. Üheskoos Kaitseliidu, Kodutütarde ja Noorkotkastega toimus pidulik rivistus ning jalutuskäik.

Harju naised Maakaitsepäeval vihma ja tormi trotsides
Pidulikus rivistuses

Ettevalmistused Maakaitsepäevaks algasid naistel juba nädalaid ja päevi varem. Maikuus toimunud erialarühmade õppepäeval mõtlesid avalike suhete grupi liikmed välja enda esindusboksi jaoks tarviliku. Jaaninädala alguses timmiti rivisammu ning toitlustusgrupi toimekad naised valmistasid spetsiaalselt Maakaitsepäevaks maitsvad „NKK“ tähisega glasuuritud PR-küpsised. Avalike suhete grupi liikmed kogunesid internetiajastule kohaselt paar päeva enne üritust Skype videokoosolekule, et veel viimaseid infokilde ja ülesandeid jagada.

 

Maakaitsepäeva hommikul asuti telki sisustama ning suurem osa naisi oli kogunenud pidulikku rivistusse. Hoolimata vihmast ja tormituulest nägid naised oma pidulikus vormis ikka elegantsed välja. Ilm soosis meie telki külastama ning ka küpsised osutusid väga populaarseks. Sooja aitas saada ka maitsev sõdurisupp. Tore on tõdeda, et kohtuti mitmete asjast huvitatud inimestega ning loota on ka paari potentsiaalset liiget. Kahjuks jäi ära planeeritud 2011. meetri jalutuskäik, kuid järgmise aasta Maakaitsepäeval lubasid naised heas vormis olla ning üheskoos 2012. meetrit esinduslikult läbida.

 

Vaatamata heitlikule suveilmale kogunes Peetri kindlusesse Muula mägedes demoesinemisi ja väljapanekuid uudistama-vaatama tubli hulk rahvast. Paldiskis toimunud Harju XVI Maakaitsepäevaga oli pandud ilus algus selle aasta jaanipühadele.

Harju naised Maakaitsepäeval vihma ja tormi trotsides
Maitsvad PR-küpsised

FastLion CMS

Harju naised Maakaitsepäeval vihma

Harju naised Maakaitsepäeval vihma

Pidulikus rivistuses Ettevalmistused Maakaitsepäevaks algasid naistel juba nädalaid ja päevi varem Maikuus toimunud erialarühmade õppepäeval mõtlesid avalike suhete grupi liikmed välja enda esindusboksi jaoks tarviliku 23. juunil hommikul kogunesid Naiskodukaitse Harju ringkonna pidulikes vormides naised Paldiskisse, et tähistada Harju Maakaitsepäeva. Üheskoos Kaitseliidu, Kodutütarde ja Noorkotkastega toimus pidulik rivistus ning jalutuskäik.

Harju naised Maakaitsepäeval vihma ja tormi trotsides

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse