Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Haapsalu jaoskonna jõuluretk- ja hetk Haapsalu jaoskonna jõuluretk- ja Otsustasime aasta lõpus aja maha võtta ja mõnusalt ning tegusalt enne jõule Haapsalu jaoskonna naistega üheskoos aega veeta. Suur tänu kõigile, kes leidsid kiirel jõuluajal aega ühiseks ettevõtmiseks! Ilusaid saabuvaid pühi! ← Eelmine Sõdurioskusi õppides jäime ellu ja terveks Järgmine → Risti jaoskond tegi kummarduse aastale 2016 Haapsalu jaoskonna jõuluretk- ja hetk

Haapsalu jaoskonna jõuluretk- ja hetk

Merle Soone, 26.detsember 2016 26. dets. 2016

Otsustasime aasta lõpus aja maha võtta ja mõnusalt ning tegusalt enne jõule Haapsalu jaoskonna naistega üheskoos aega veeta.

Mõtlesime, et teeme selle ürituse täiesti üllatusena ja kutsume naised Haapsalu linna suure kuuse alla ning rohkem infot ei jaganud grammigi. Teatasime vaid, et  ühe tunnikese veedame  õues ja siis on edasi juba tubane tegevus.

Kuuse juures ootas naisi päkapikk, põlesid küülad ja ei puudunud ka jõulumuusika. Kohaletulnud naised loosisid ühe vana seltskonnamängu järgi paarilised ja moodustusid võistkonnad. 

Haapsalu jaoskonna jõuluretk- ja hetk

Olime vamistanud ette sellise rahuliku raja Haapsalu tagalinnas, kuhu igapäevaselt muidu paljud meist ei satu. Mõte oli pöörata tähelepanu just meie ilusale jõulutuledes linnale, imetleda võrratuid vaateid ja leida see hetk, et omavahel kiirel jõuluajal veidikene suhelda ja mõtteid mõlgutada. Kontrollpunktides lahendati erinevaid ülesandeid, tehti meeskonnatööd, otsiti päkapiku poolt peidetud śokolaade ning kontolliti teadmisi ka toitlustuse vallas. 

Enne rajale minekut said võistkonnad veel ühe lisaülesande õhtuseks etteasteks.  Nimelt pidid nad grupi peale välja mõtlema eeskava, et lunastada hiljem päkapikkude poolt toodud kingipakke. 

Haapsalu jaoskonna jõuluretk- ja hetk

Viimane kontrollpunkt võistkondadele asus Beguta taimetoidukohvikus, kus valmistasime koos värskeid pirukaid. Kuum tee ja glögi peale tunnist rännakut õhtuses Haapsalus mõjusid eriti mõnusalt. Katsime endale kärmelt mõnusa ja hubase jõululaua ning ajasime aastalõpu jutte ning lunastasime kingipakke. 

Haapsalu jaoskonna jõuluretk- ja hetk

Naised olid nn kodutööd rajal võtnud väga tõsiselt - valminud olid näidendid, luuletused NKK-st,  jõulusalmid jne.

 

Suur tänu kõigile, kes leidsid  kiirel jõuluajal aega ühiseks ettevõtmiseks!

 

Ilusaid saabuvaid pühi!

FastLion CMS

Haapsalu jaoskonna jõuluretk- ja

Haapsalu jaoskonna jõuluretk- ja

Mõtlesime, et teeme selle ürituse täiesti üllatusena ja kutsume naised Haapsalu linna suure kuuse alla ning rohkem infot ei jaganud grammigi Teatasime vaid, et ühe tunnikese veedame õues ja siis on edasi juba tubane tegevus Otsustasime aasta lõpus aja maha võtta ja mõnusalt ning tegusalt enne jõule Haapsalu jaoskonna naistega üheskoos aega veeta.

Haapsalu jaoskonna jõuluretk- ja hetk

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse