Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Elevant liigutab korraga ühte jalga Elevant liigutab korraga ühte Märjamaal alustas teisipäeval, 2. septembril uut hooaega sügisest kevadeni kestev mälumängusari, kus esmakordselt otsustasid kaasa lüüa ka Märjamaa jaoskonna naiskodukaitsjad. ← Eelmine Päev KVÜÕA-s Järgmine → Kaiu jaoskonna varane äratus Elevant liigutab korraga ühte jalga

Elevant liigutab korraga ühte jalga

Nele Pernits 3. sept. 2014

Märjamaal alustas teisipäeval, 2. septembril uut hooaega sügisest kevadeni kestev mälumängusari, kus esmakordselt otsustasid kaasa lüüa ka Märjamaa jaoskonna naiskodukaitsjad.

Elevant liigutab korraga ühte jalga
Viimasel hetkel tuli veel meelde võistkonnast ka üks selfie teha, aga kahjuks oli Mari selleks ajaks juba läinud.

Kuna me eelnevalt selle mälumängu kohta peaaegu mitte mingisugust infot ei omanud ja oma võistkonnagi alles viimasel õhtul komplekteeritud saime, tõmbasime, aga lihtsalt jaoskonna särgid selga, lootsime, et julge hundi rind on rasvane ja läksime kohale.  Ütleme nii, et pisut kõhedamaks läks siis, kui teised võistkonnad saabuma hakkasid ja me saime aru, et olime ainsad uustulnukad, keda uudishimulikult piieldi ja kõik ülejäänud olid juba aastaid osalenud võistkonnad. Enamik võistlejaid nägid ka tõeliselt tarkade ja tüüpiliste mälumängurite moodi välja – teate ju küll, habemed, vuntsid, prillid ja kogu maailma tarkus juba silmadest peegeldumas. Ausalt!

Lõbusamaks läks siis, kui tulid esimesed küsimused. Vastupidiselt meie ootustele, et äkki on kõik süvaajaloolisi teadmisi nõudvad küsimused, oli tegelikult tegemist hoopis erinevatest eluvaldkondadest pärit väga vahvate ja inspireerivate küsimustega. Suutsime omavahel arutledes üsna mitmeid õigeid vastuseid välja mõelda (siinkohal kadus ka meie suurim hirm, et äkki me ei tea mitte ainsatki vastust) ja mitmel korral käis õige vastus meie arutlusest läbi, aga otsustasime lõpuks siiski muu variandi kasuks.  Valed vastused meid aga ei heidutanud, kuna nagu juba alguses öeldi, siis kaotajad on kõige suuremad võitjad, kuna nemad saavad kõige enam uusi teadmisi.

Ja jäime küll oma uute teadmiste ja saadud kogemusega väga rahule. Kas teie nt teate, et nelja jalaga maismaaloom,  kes liigutab korraga ainult ühte jalga, on elevant? Loomulikult on mängu võlu kinni kaaslastes ja seda võib küll öelda, et Märjamaa jaoskonna naistega võib kasvõi mälumängule minna. Oli lõbus ja hariv õhtupoolik ning ootame juba mõnuga järgmist mälumängu etappi oktoobris.

← Eelmine
Päev KVÜÕA-s

FastLion CMS

Elevant liigutab korraga ühte

Elevant liigutab korraga ühte

Viimasel hetkel tuli veel meelde võistkonnast ka üks selfie teha, aga kahjuks oli Mari selleks ajaks juba läinud Kuna me eelnevalt selle mälumängu kohta peaaegu mitte mingisugust infot ei omanud ja oma võistkonnagi alles viimasel õhtul komplekteeritud saime, tõmbasime, aga lihtsalt jaoskonna särgid selga, lootsime, et julge hundi rind on rasvane ja läksime kohale Märjamaal alustas teisipäeval, 2. septembril uut hooaega sügisest kevadeni kestev mälumängusari, kus esmakordselt otsustasid kaasa lüüa ka Märjamaa jaoskonna naiskodukaitsjad.

Elevant liigutab korraga ühte jalga

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse