Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
EV 97. aastapäev Viru-Nigulas EV 97 aastapäev Viru-Nigulas Nagu juba traditsiooniks saanud, kogunesid meie naised koos noorte ja meestega 24. veebruari hommikul kella 7 ajal kohaliku rahvamaja juures, et päikesetõusu ajal rivistuda Viru-Nigula Vabadussõja ausamba juures, heisata lipp, süüdata küünlad ning asetada pärg Vabadussõjas hukkunute mälestuseks. Kohtumiseni järgmisel aastal! Elagu Eesti! ← Eelmine Esmaabi erialavõistlus Vana-Võidus - meil on Virumaa parim naiskond! Järgmine → Naiskodukaitse Viru Ringkonna „Aasta naiskodukaitsja” Inna Läll EV 97. aastapäev Viru-Nigulas

EV 97. aastapäev Viru-Nigulas

Liina Lepik 25. veebr. 2015

Nagu juba traditsiooniks saanud, kogunesid meie naised koos noorte ja meestega 24. veebruari hommikul kella 7 ajal kohaliku rahvamaja juures, et päikesetõusu ajal rivistuda Viru-Nigula Vabadussõja ausamba juures, heisata lipp, süüdata küünlad ning asetada pärg Vabadussõjas hukkunute mälestuseks.

EV 97. aastapäev Viru-Nigulas

Sel korral oli meie naisi rivis 7, lisaks oli publiku seas meie oma fotograaf ja hiljem rahvamajas toimunud kontserdil esines veel kaks meie ridadesse kuuluvat naist. Ilm oli natuke jahe aga parem ikka kui tugevad miinuskraadid või vihmasadu. Kohtumiseni järgmisel aastal! Elagu Eesti!

 

EV 97. aastapäev Viru-Nigulas

FastLion CMS

EV 97 aastapäev Viru-Nigulas

EV 97 aastapäev Viru-Nigulas

Sel korral oli meie naisi rivis 7, lisaks oli publiku seas meie oma fotograaf ja hiljem rahvamajas toimunud kontserdil esines veel kaks meie ridadesse kuuluvat naist Ilm oli natuke jahe aga parem ikka kui tugevad miinuskraadid või vihmasadu Nagu juba traditsiooniks saanud, kogunesid meie naised koos noorte ja meestega 24. veebruari hommikul kella 7 ajal kohaliku rahvamaja juures, et päikesetõusu ajal rivistuda Viru-Nigula Vabadussõja ausamba juures, heisata lipp, süüdata küünlad ning asetada pärg Vabadussõjas hukkunute mälestuseks.

EV 97. aastapäev Viru-Nigulas

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse