Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Baasväljaõppe esimene moodul möödus edukalt Baasväljaõppe esimene moodul möödus 2. -3. märtsil toimus Jõhvis selle aasta esimene baasväljaõppe moodul - organisatsiooniõpe. Baasväljaõpe ← Eelmine Teavitustöö õppepäev Viru malevas Järgmine → Narvas vihisesid lisaks tuulele ka kuulid - toimus Naiskodukaitse laskevõistlus Baasväljaõppe esimene moodul möödus edukalt

Baasväljaõppe esimene moodul möödus edukalt

Merilin Keerme 3. märtsil 2018

2.-3. märtsil toimus Jõhvis selle aasta esimene baasväljaõppe moodul - organisatsiooniõpe.

Baasväljaõppe esimene moodul möödus edukalt

Alutaguse ringkonna aseesinaine ja Narva jaoskonna esinaine Pille Pihelgas ning Alutaguse ringkonna instruktor Elle Vinni tutvustasid Naiskodukaitse uutele liikmetele ja Kodutütardele Eesti riigikaitse juhtorganeid. Väljaõppe läbiviijad andsid ülevaate Kaitseliidust, Kaitseväest ja nende ülesannetest. Põhjalikumalt käsitleti Naiskodukaitse struktuuri, juhtimissüsteemi ja liikmeskonda. Kuna Naiskodukaitse uutel liikmetel tuleb otsustada millisesse erialagruppi kuuluda, siis arutati Naiskodukaitse tegevustest ja erialadest ning kogenenud liikmed Pille Pihelgas ja Elle Vinni jagasid oma kogemusi ja põnevamaid seiku.

Õppusel osalejatele esitleti ka Naiskodukaitse paraadvormi ja digilaigulist vormi ning räägiti vormi kandmise reeglitest. Lisaks teoreetilisele osale kaasnes õppusega erinevaid praktilisi tegevusi, näiteks ülesannete lahendamist paaris ja teadmiste kontroll teemakohase interaktiivse kuldvillaku kaudu. Õppusel osalenud said praktiliselt harjutada rivistumist ja marssimist, et tulevastel paraadidel oskuslikult Naiskodukaitset esindada.

Ajaliselt forsseeritud õppeprogrammist tulenevalt anti lisaks koduseid ülesandeid – mõtiskleda arenguperspektiivide üle Naiskodukaitses, kuhu erialagruppi kuuluda ning koostada Naiskodukaitse ja Kaitseliidu ajalooteemalist referaati.

Organisatsiooniõpetuses käsitletud teemad andsid põhjaliku ülevaate Naiskodukaitsest. Uued liikmed ja Kodutütred jäid väljaõppega väga rahule.

FastLion CMS

Baasväljaõppe esimene moodul möödus

Baasväljaõppe esimene moodul möödus

Alutaguse ringkonna aseesinaine ja Narva jaoskonna esinaine Pille Pihelgas ning Alutaguse ringkonna instruktor Elle Vinni tutvustasid Naiskodukaitse uutele liikmetele ja Kodutütardele Eesti riigikaitse juhtorganeid Väljaõppe läbiviijad andsid ülevaate Kaitseliidust, Kaitseväest ja nende ülesannetest 2.-3. märtsil toimus Jõhvis selle aasta esimene baasväljaõppe moodul - organisatsiooniõpe.

Baasväljaõppe esimene moodul möödus edukalt

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse