Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Avalike suhete gruppide juhid kogunevad pealinna õppima Avalike suhete gruppide juhid 18. -20. oktoobrini tulevad Tallinnasse Männikule kokku Naiskodukaitse avalike suhete gruppide juhid ja liikmed, et täiendada oma oskusi ning vahetada kogemusi. Foto: Naistelt naistele ← Eelmine Põlva ringkonna naiskodukaitsja sai sõjaväelaste maailmamängudel siiski medali Järgmine → Naiskodukaitse mentorprogramm käib täie hooga Avalike suhete gruppide juhid kogunevad pealinna õppima

Avalike suhete gruppide juhid kogunevad pealinna õppima

Ave Proos 18. oktoobril 2013


18.-20. oktoobrini tulevad Tallinnasse Männikule kokku Naiskodukaitse avalike suhete gruppide juhid ja liikmed, et täiendada oma oskusi ning vahetada kogemusi.

Õppepäevadel osalejatele antakse teadmisi meediasuhtlusest ning sellest, kuidas luua organisatsioonist positiivne kuvand. Räägitakse võõraga kontakti loomisest, propagandast ning tutvustatakse Kaitseliidu Koolis õppimise võimalusi.

 

Teisel päeval saavad osalejad ülevaate sümboolika- ja ajalookomisjonide tööst ning selle seosest avalike suhetega, samuti räägitakse Naiskodukaitse kodulehekülje arendamisest. Peale selle saavad kõik ringkonnad võimaluse õppida mõnest teise ringkonna grupi juhtimise positiivsest kogemusest.

 

Erinevate avalike suhete alaste kursuste ja õppepäevade läbiviimise tulemusena paraneb Naiskodukaitse avalike suhete alane töö, mis paneb aluse Naiskodukaitse kujunemisele ühiskonnas laialt tunnustatud ja mõjukaks, aktiivse ning motiveeritud liikmeskonnaga organisatsiooniks.

 

Õppepäevade korraldajaks on seekord Naiskodukaitse Tallinna ringkond.

Avalike suhete gruppide juhid kogunevad pealinna õppima
Foto: Naistelt naistele

FastLion CMS

Avalike suhete gruppide juhid

Avalike suhete gruppide juhid

Õppepäevadel osalejatele antakse teadmisi meediasuhtlusest ning sellest, kuidas luua organisatsioonist positiivne kuvand Räägitakse võõraga kontakti loomisest, propagandast ning tutvustatakse Kaitseliidu Koolis õppimise võimalusi 18.-20. oktoobrini tulevad Tallinnasse Männikule kokku Naiskodukaitse avalike suhete gruppide juhid ja liikmed, et täiendada oma oskusi ning vahetada kogemusi.

Avalike suhete gruppide juhid kogunevad pealinna õppima

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse