Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Aprill - kogusime kilomeetreid Aprill - kogusime kilomeetreid Aprillis toimus enamus üritusi virtuaalselt. Osalemisest Naiskodukaitse üritusel "Naised Koguvad Kilomeetreid 102" räägib Merle Krüüts. Ühe päeva kaart Fotod: Merle Krüüts Sport ← Eelmine Märts - Kuperjanovi retkest eriolukorrani Järgmine → Meie naised eesliinil Aprill - kogusime kilomeetreid

Aprill - kogusime kilomeetreid

Merle Krüüts 30. aprillil 2020

Aprillis toimus enamus üritusi virtuaalselt. Osalemisest Naiskodukaitse üritusel "Naised Koguvad Kilomeetreid 102" räägib Merle Krüüts.

Aprill - kogusime kilomeetreid

Veebruarikuu viimasel päeval potsatas mu e-mailile kiri, milles Tallinna naiskodukaitsjate spordigruppi liikmed kutsusid osalema ettevõtmisel „ Naised Koguvad Kilomeetreid 102“. Kuna viibin Eestist eemal ning praeguses eriolukorras ei saa ka sinna liikuda, siis on eelnevalt nimetatud ettevõtmine väga heaks võimaluseks panustada naiskodukaitsjana ühisüritusse

Liitusin läbi mobiilrakenduse  Endomondo grupiga, kuhu kogunevad kõik mu õues käidud kilomeetrid. Et mu tööpäev möödub kahjuks hoonesiseselt liikumisega, siis igapäevaselt ma ei jõua kilomeetreid koguda väljas. Küll aga vabadel päevadel on see „kohustus“  väga heaks enesekasvatusviisiks, et minna spetsiaalselt toast  välja end liigutama. Ikka ju tahaks anda endast parimat!

Seega nädalas paaril päeval vähemalt läbin miinimumina 5 km kõndides looduses.

Mu põhilisele teekonnale jääb mere lähedus ning paar parki, seega tänu sellele olen saanud nende nädalate jooksul kogeda kuidas loodus talvest tärkab, millised linnud on juba lõunamaalt tagasi ja millises järjekorras taimed arenevad. Merd jälgides erinevatel kellaaegadel ning erinevates ilmastikutingimustes märkab samuti nii mõndagi huvitavat ja toredat. Kord on ta tormaja kord vaikne ja rahulik.

Lisaks looduses märkamisele annab liikumine teadagi tervisele tugevust. Võin olla kindel, et tänu sellele üritusele olen kaotanud nii mõnegi kilokese oma kaalust.

Aprill - kogusime kilomeetreid
Ühe päeva kaart

Fotod: Merle Krüüts

Järgmine →
Meie naised eesliinil

FastLion CMS

Aprill - kogusime kilomeetreid

Aprill - kogusime kilomeetreid

Veebruarikuu viimasel päeval potsatas mu e-mailile kiri, milles Tallinna naiskodukaitsjate spordigruppi liikmed kutsusid osalema ettevõtmisel „ Naised Koguvad Kilomeetreid 102“ Kuna viibin Eestist eemal ning praeguses eriolukorras ei saa ka sinna liikuda, siis on eelnevalt nimetatud ettevõtmine väga heaks võimaluseks panustada naiskodukaitsjana ühisüritusse Liitusin läbi mobiilrakenduse Endomondo grupiga, kuhu kogunevad kõik mu õues käidud kilomeetrid Aprillis toimus enamus üritusi virtuaalselt. Osalemisest Naiskodukaitse üritusel "Naised Koguvad Kilomeetreid 102" räägib Merle Krüüts.

Aprill - kogusime kilomeetreid

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse