Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Andres, Pearu, Kasper, Jesper ja Joonatan Andres, Pearu, Kasper, Jesper Kuu esimesel teisipäeval nagu traditsiooniks on saanud, käisid Märjamaa jaoskonna naiskodukaitsjad jälle mälumängu mängimas. Ning teile mõtlemiseks: Milline firma on maailma suurim tööandja? ← Eelmine Raplas viidi läbi BVÕ esmaabi moodul Järgmine → Naiskodukaitsjatele täiesti kohane „Kohatu“ Andres, Pearu, Kasper, Jesper ja Joonatan

Andres, Pearu, Kasper, Jesper ja Joonatan

Nele Pernits 5. veebr. 2015

Kuu esimesel teisipäeval nagu traditsiooniks on saanud, käisid Märjamaa jaoskonna naiskodukaitsjad jälle mälumängu mängimas.

Andres, Pearu, Kasper, Jesper ja Joonatan
Seekordne selfie on tehtud Märjamaa jaoskonna korraldatava Vabariigi aastapäeva ürituse plakati taustal

Tuleb tõdeda, et sel korral olid vähemalt naiskodukaitsjate vaatevinklist ekstrarasked küsimused koostatud. Kui tavaliselt juhtub pahatihti nii, et õige vastus käib meie arutlustest läbi, aga kirja läheb vale vastus ja me peame siunama oma lollust ja ebaõnne otsustamisel, siis sedakorda saime peamiselt ainult oma lollust siunata.

Naljaga pooleks ütleme me, et iga kord on mälumängu küsimuste seas üks küsimus ka just Naiskodukaitse võistkonna jaoks mõeldud. Sellel korral siis küsiti, kes olid Kardemoni linna röövlid. Muidugi me teadsime! Ja me teadsime ka Vargamäe Andrese ja Pearu perekonnanimesid. Ja mõningaid vastuseid teadsime me ikka veel. Aga oli väga palju asju, mida me ei teadnud ning saime seekordsel mälumängu etapil kohe hulga hulga targemaks.

 

Aga siinkohal teilegi teadmiseks, et hõrnas on hõbeforell, ooperi Carmen töötas tubakatehases ja vorstil ei ole hakatust, aga see eest on kaks otsa. Ning teile mõtlemiseks: Milline firma on maailma suurim tööandja?

FastLion CMS

Andres, Pearu, Kasper, Jesper

Andres, Pearu, Kasper, Jesper

Seekordne selfie on tehtud Märjamaa jaoskonna korraldatava Vabariigi aastapäeva ürituse plakati taustal Tuleb tõdeda, et sel korral olid vähemalt naiskodukaitsjate vaatevinklist ekstrarasked küsimused koostatud Kui tavaliselt juhtub pahatihti nii, et õige vastus käib meie arutlustest läbi, aga kirja läheb vale vastus ja me peame siunama oma lollust ja ebaõnne otsustamisel, siis sedakorda saime peamiselt ainult oma lollust siunata Kuu esimesel teisipäeval nagu traditsiooniks on saanud, käisid Märjamaa jaoskonna naiskodukaitsjad jälle mälumängu mängimas.

Andres, Pearu, Kasper, Jesper ja Joonatan

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse