Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Ainus naistiim Admiral Pitka luurevõistlusel Ainus naistiim Admiral Pitka 30. juulist 3. augustini Jõgevamaal toimuval Admiral Pitka luurevõistlusel stardib taas ka Naiskodukaitse võistkond. Võistlused ← Eelmine Sõda ja rahu Võrumaal Naiskodukaitse juhtide laagris Järgmine → Tulevased välikokad toitsid Pitka retkel korraga pooltuhat inimest Ainus naistiim Admiral Pitka luurevõistlusel

Ainus naistiim Admiral Pitka luurevõistlusel

30. juulil 2018

30. juulist 3. augustini Jõgevamaal toimuval Admiral Pitka luurevõistlusel stardib taas ka Naiskodukaitse võistkond.

Pitkal on naiskodukaitsjad osalenud igal aastal. Sel korral paneb end proovile Võrumaa ringkonna võistkond, kuhu kuuluvad Karme Hain, Ruth Maadla ja Kristi Randla. Neljanda liikmena on võistkonna koosseisus Naiskodukaitse esinaine, vana võrokas Airi Tooming. Varem ka Erna retkel võistelnud Airi sõnas, et kindlasti jäävad nad mingis asjas meestele alla, kuid eks seda kompenseerivad siis tahtejõu, nutikuse ja motivatsiooniga. “Kui tunned, et enam üldse ei jaksa, siis natuke suudad ikka veel!”

 

Luurevõistlusel stardib sel aastal 30 võistkonda, naiskodukaitsjad lähevad rajale teisena.

Ainus naistiim Admiral Pitka luurevõistlusel
Naiskodukaitse võistkond Admiral Pitka luurevõistluse eel

Admiral Pitka luurevõistlus on rahvusvaheline sõjalis-sportlik üritus, mis toimub igal aastal erinevas Eesti piirkonnas, et vähendada Eesti võistkondade koduväljaku eelist. Võistluse eesmärgiks on mõõta reaalsusele võimalikult lähedastes oludes osalejate väljaõppetaset, relvastust/varustust ning kindlasti ka moraali.

FastLion CMS

Ainus naistiim Admiral Pitka

Ainus naistiim Admiral Pitka

Pitkal on naiskodukaitsjad osalenud igal aastal Sel korral paneb end proovile Võrumaa ringkonna võistkond, kuhu kuuluvad Karme Hain, Ruth Maadla ja Kristi Randla 30. juulist 3. augustini Jõgevamaal toimuval Admiral Pitka luurevõistlusel stardib taas ka Naiskodukaitse võistkond.

Ainus naistiim Admiral Pitka luurevõistlusel

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse