Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Aastad 2015-2016 Aastad 2015-2016 KL Toompea malevkonna II klassi teenetemedal anti Triin Kravetsile Aastad 2015-2016

Aastad 2015-2016

Nende kahe tegevusaasta jooksul on Toompea jaoskonda astunud seitse uut tegevliiget.


Mis on nende aastate jooksul peamine: oleme edukalt teinud koostööd Kaitseliidu (KL) Toompea malevkonnaga. Kuulume Kergjalaväe kompanii JuTAR väliköögi meeskonda. Oleme osa võtnud kõigist KL korraldatud sõjalistest suurõppustest. Aastaringselt toitlustame Toompea malevkonda nende laskeüritustel Männiku lasketiirus.

Meie rikkus on meie mälestused. Meie jaoskonna korraldada on olnud juba aastaid Tallinna ringkonna üritusena Naiskodukaitse (NKK) mälestuspäevade läbiviimine.

2015. aastal moodustasime Toompea jaoskonna juurde kodutütarde rühma. Rühm täieneb pidevalt uute liikmetega. Rühmajuhid on meil Marju Mändmets ja Triin Kravets.

Osaleme igal aastal Sinilillemüügi kampaanias „Anname Au“ ja oleme väljas taasiseseisvumispäeval Tallinna Teletorni juures PR-telgis Naiskodukaitset tutvustamas.

Juba viiendat aastat järjest oleme Pirita Kloostripäeval toitlustamas. Üritust korraldab Pirita linnaosavalitsus koos Pirita kloostriga.

Jaoskonna kultuuri- ja seltsiürituse korraldasime Viimsi Rannarahvamuuseumis (2015) ja Keila-Joa lossis (2016).

2015. aastal viisime läbi motivatsiooniüritusena meditsiini õppepäeva. Teemad olid huvitavad. Alustasime ¾guti panemisest ja lõpetasime lahingumeditsiini eripäradega.
Õppuseid viisid läbi Karen Kanniste ja Kersti Podmosenski.

Meie jaoskonnal on ilus traditsioon koos KL Toompea malevkonnaga – NKK ja KL ühise vandetõotuse andmine Toompea lossi Valges saalis. Pidulikule osale järgneb ühine jõulupuu KL Toompea malevkonnaga.

Traditsiooniks on saanud ka heategevusüritused Tallinna Laste Turvakodule. Oleme kinkinud neile suure kolmemeetrise kunstkuusepuu,  kuuseehteid,  maiustusi, mänguasju.

Jaoskonnas jätkuvad igakuised „ümarlaua“  kohtumised, kus osalevad meie jaoskonna vanemad liikmed ja uued liikmed. Teemaks on - mis tehtud, mis teoksil. Mõttevahetused on meil alati väga elavad. Ja eks kohtumised on ka nagu mentorlus , et „uutega“ rohkem tuttavaks saada, kuulata neid ja nende küsimustele vastata.

Jaoskonna uued liikmed on asunud aktiivselt baasvõljaõppe mooduleid läbima. Ka osalevad jaoskonna liikmed Kaitseliidu Koolis korraldatavatel õppustel ja  instruktorikursustel.

2015. aastal anti Marju Mändmetsale NKK Teenetemedal – Liiliaristi V klass.
Ringkonna tänukirjaga tunnustati Karen Kannistet.
2016. aastal tunnustati meie jaoskonnast ringkonna tänukirjaga Anu Sommerit, Riina Kütti,  Mare Mändveeri ja Triin Kravetsit.  Hinnalise kingitusega ringkonna poolt tunnustati Karen Kannistet. KL Toompea malevkonna II klassi teenetemedal anti Triin Kravetsile.
                                      

FastLion CMS

Aastad 2015-2016

Aastad 2015-2016

Nende kahe tegevusaasta jooksul on Toompea jaoskonda astunud seitse uut tegevliiget Mis on nende aastate jooksul peamine: oleme edukalt teinud koostööd Kaitseliidu (KL) Toompea malevkonnaga

Aastad 2015-2016

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse