Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Aasta naiskodukaitsjaks valiti Nele Sarrapik Aasta naiskodukaitsjaks valiti Nele Täna kuulutati välja 2011. aasta naiskodukaitsja ja kaitseliitlane. Aasta naiskodukaitsjaks valiti Nele Sarrapik Naiskodukaitse Rapla ringkonnast ja aasta kaitseliitlaseks n-ltn Kaupo Varik Kaitseliidu Pärnumaa malevast. ← Eelmine Tartu rahu aastapäeval Järgmine → Vabariigi Vaimus Aasta naiskodukaitsjaks valiti Nele Sarrapik

Aasta naiskodukaitsjaks valiti Nele Sarrapik

17. veebr. 2012

Täna kuulutati välja 2011. aasta naiskodukaitsja ja kaitseliitlane. Aasta naiskodukaitsjaks valiti Nele Sarrapik Naiskodukaitse Rapla ringkonnast ja aasta kaitseliitlaseks n-ltn Kaupo Varik Kaitseliidu Pärnumaa malevast.

Aasta naiskodukaitsjaks valiti Nele Sarrapik

Kaitseliidu ülem kolonelleitnant Raivo Lumiste ja Naiskodukaitse esinaine Airi Neve andsid Kaitseliidu koolis Alus Raplamaal võitjatele üle rändauhinnad, milleks on pronksist kaitseliitlase ja naiskodukaitsja kujud. Lisaks said kõik nominendid Kaitseliidu ülema, kaitseministri ning kaitseväe juhataja hinnalised kingitused.

 

Parimaid kaitseliitlasi ja naiskodukaitsjaid tervitasid ka kaitseminister Mart Laar ning kaitseväe juhataja brigaadikindral Riho Terras.

 

Aasta naiskodukaitsjat Nele Sarrapik’ku (30) on Naiskodukaitse Rapla ringkond iseloomustanud: „Mitmete ringkonnakaaslaste kogemuse põhjal on temaga suhtlemine ja temaga koos tegutsemine väga soe, sõbralik ja inspireeriv kogemus. Tal on suurepärane võime oma rõõmsast ja loovast loomusest kasvanud mõtteid kiiresti ja selgelt konstrueerida ja sama kiirelt ka üles kirjutada. Ta on väga töökas ja väga loov. Ta suudab ära teha üksi umbes kolme nö tavalise inimese töö. Lisaks sellele on tal ka väga kõrged nõuded enda ja teiste töö kvaliteedile. Ta on tõeline aasta naiskodukaitsja. Ta võiks olla isegi mitme aasta naiskodukaitsja - nii palju on ta meile kõigile andnud.” Nele Sarrapik on Naiskodukaitse liige 2001. aastast.

 

Aasta naiskodukaitsjat valiti teist korda, eesmärgiks on tunnustada parimaid vabatahtlikke. Naiskodukaitse ringkonnad esitasid 11 kandidaati, kelle seast parima valis NKK Keskjuhatus.

 

Vaata pilte.

Järgmine →
Vabariigi Vaimus

FastLion CMS

Aasta naiskodukaitsjaks valiti Nele

Aasta naiskodukaitsjaks valiti Nele

Kaitseliidu ülem kolonelleitnant Raivo Lumiste ja Naiskodukaitse esinaine Airi Neve andsid Kaitseliidu koolis Alus Raplamaal võitjatele üle rändauhinnad, milleks on pronksist kaitseliitlase ja naiskodukaitsja kujud Lisaks said kõik nominendid Kaitseliidu ülema, kaitseministri ning kaitseväe juhataja hinnalised kingitused Täna kuulutati välja 2011. aasta naiskodukaitsja ja kaitseliitlane. Aasta naiskodukaitsjaks valiti Nele Sarrapik Naiskodukaitse Rapla ringkonnast ja aasta kaitseliitlaseks n-ltn Kaupo Varik Kaitseliidu Pärnumaa malevast.

Aasta naiskodukaitsjaks valiti Nele Sarrapik

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse