Uudised      KKK      Aastaplaan      Siseveeb      Kontakt      
Muusika jaoskond Muusika jaoskond Kuuldes nimetust "Muusika jaoskond", tundub esialgu kõik väga selge olevat - selles jaoskonnas tegeletakse muusikaga ja sinna kuuluvad muusikahuvilised laulumaiad. Aga kui sügavamale süüvida, siis tekib kindlasti veel küsimusi, millest mõnedele leiate juba siit vastuse, aga kui huvi suurem, siis võiks meiega ühendust võtta või lausa kooriproovi kohale tulla. Esinaine: Margit Hani Aseesinaine: Maris Amon Kontakt Muusika jaoskond

Muusika jaoskond

Vive Pandis, Muusika jaoskond

Kuuldes nimetust "Muusika jaoskond", tundub esialgu kõik väga selge olevat - selles jaoskonnas tegeletakse muusikaga ja sinna kuuluvad muusikahuvilised laulumaiad. Aga kui sügavamale süüvida, siis tekib kindlasti veel küsimusi, millest mõnedele leiate juba siit vastuse, aga kui huvi suurem, siis võiks meiega ühendust võtta või lausa kooriproovi kohale tulla.

Muusika jaoskond
Muusika jaoskond on asutatud 16. detsembril 1997. aastal. Jaoskonda  kuulub 25 liiget, kes on aktiivsed, särtsakad, kuldses keskeas prouad, kellel lapsed suureks kasvatatud ja nüüd jääb aega pereema kohustuste kõrvalt ka Naiskodukaitse tegevuse jaoks. Meie liikmed osalevad meelsasti nii mitmesugustel Kaitseliidu kui ka muudel isamaalistel sündmustel, kus on vaja toetada oma kandva lauluhäälega ürituse head kordaminekut. Peale muusikaharrastuse on jaoskonna liikmed aktiivsed toitlustajad. Üritusi, kus on käidud suppi jagamas, on ikka väga palju.

Kuna jaoskonna liikmeteks on laulurahvas, kes on tuntud oma rõõmsa meele ja tegutsemistahte poolest, siis toimub ka mitmesuguseid jaoskonnasiseseid üritusi. Et hääl rooste ei läheks, käiakse kord nädalas Kaitseliidu segakoori lauluproovides. Iganädalastele kooskäimistele lisab rõõmu tähtpäevade ja sünnipäevade tähistamine, suviti toimub laululaager, aga ka  mitmesuguseid väliõppuseid ja matku.
 
Esinaine: Margit Hani
Aseesinaine: Maris Amon
Kontakt

Kodulehe valmistamine aara.ee

Muusika jaoskond

Muusika jaoskond

Muusika jaoskond on asutatud 16 detsembril 1997 Kuuldes nimetust "Muusika jaoskond", tundub esialgu kõik väga selge olevat - selles jaoskonnas tegeletakse muusikaga ja sinna kuuluvad muusikahuvilised laulumaiad. Aga kui sügavamale süüvida, siis tekib kindlasti veel küsimusi, millest mõnedele leiate juba siit vastuse, aga kui huvi suurem, siis võiks meiega ühendust võtta või lausa kooriproovi kohale tulla.

Muusika jaoskond

www.naiskodukaitse.ee © 2016 » Naiskodukaitse