Uudised      KKK      Aastaplaan      Siseveeb      Kontakt      
Nõmme jaoskond Nõmme jaoskond 10. märtsil 1998. a loodi Kaitseliidu Nõmme malevkonnas aktiivsemate naiste poolt, kes arvasid, et ühel õigel malevkonnal peab olema ka eraldi Naiskodukaitse Nõmme ringkond. 2000. aastal sai eraldiseisvast Nõmme ringkonnast Tallinna ringkonna koosseisus Nõmme jaoskond. Esinaine: Jette Karmin Aseesinaine : Lea Överus Kontakt Nõmme jaoskond

Nõmme jaoskond

Tiina Niilis, Jette Karmin

10. märtsil 1998. a loodi Kaitseliidu Nõmme malevkonnas aktiivsemate naiste poolt, kes arvasid, et ühel õigel malevkonnal peab olema ka eraldi Naiskodukaitse Nõmme ringkond. 2000. aastal sai eraldiseisvast Nõmme ringkonnast Tallinna ringkonna koosseisus Nõmme jaoskond.

Naiskodukaitse Nõmme jaoskonna liikmeid ühendab soov oma tegevusega toetada ja jagada isamaalist ning väärikat mõtteviisi. Meie eesmärk on elada hoolivas ja vabas ühiskonnas. Oma oskuste ja võimete piires saab iga soovija leida reaalse rakenduse, kuidas ennast arendada ja samas toetada oma tegevusega Kaitseliitu ja Eesti Vabariiki.

 

Meie jaoskond on pidevas kasvamises – nii kvantiteedilt kui ka kvaliteedilt. Oleme avatud uutele ideedele, soovime, et kõik meie liikmed tunneksid ennast vajalike ja toetatutena. Meie seas on nii õppivaid, töötavaid kui ka väikelastega kodus olevaid naisi. Soovime olla väärikat eeskuju andjad igas oma tegevuses.

 

2013. aastal järgis Nõmme jaoskond oma südamehäält ning algatas heategevusprojekti "Meil on jõudu aidata". Teeme koostööd erinevate asutustega ning teiste aitamise kaudu kasvame ka ise. Oleme leidnud kaasamõtlejaid ka  teistest jaoskondadest ning kaugemaltki. 

 

Toredaks ning aina populaarsemaks tavaks on kujunenud meie iga-aastane emadepäeva tähistamine koos kodutütardega, suvised jaoskonna motivatsiooniüritused ja palju muudki; meil on ka hea koostöö Kaitseliidu Nõmme malevkonnaga ning teistegi Kaitseliidu organisatsioonidega.

 

Lisaks leiad Sa Naiskodukaitsest palju põnevat, vaja on vaid avatud meelega kohale tulla. Sa ei pea olema Nõmmega seotud - meie jaoskonnas on liikmeid üle Tallinna ning kaugemaltki. Kui  tunned, et meile olulised väärtused on ka Sulle südamelähedased, siis oled teretulnud meiega tutvuma – helista, kirjuta, või võta osa mõnest põnevast üritusest – ootame Sind!

Nõmme jaoskond
Suvi 2011 - käisime jaoskonna ühisüritusena vereta vibujahil
Nõmme jaoskond
Suvi 2011 - liiklesime ajaloolisel retkel Rakvere linnuses

2017. aastal jätkab jaoskonna esinaisena Jette Karmin. Aseesinaiseks valiti Lea Överus ning juhatuse liikmed on kõik uued – Annika Elmend, Signe Tilk ning Anu Asu.

 

Aasta alguses oli NKK Tallinna ringkonna naistel suurepärane võimalus osaleda vabariigi aastapäevaparaadil, millest haaras kinni ka mitu Nõmme jaoskonna liiget. 

Nõmme jaoskond

Veebruari lõpus käis Kaitseliidu Nõmme malevkond Kadaka lasteaias tähistamas Eesti riigi 99. ja Kadaka lasteaia 50. sünnipäeva, kus olid ka Nõmme jaoskonna liikmed Naiskodukaitset tutvustamas  (http://malevkond.ee/nomme-staabikaitsjad-seeniorid-naiskodukaitsjad-ja-noored-uheskoos-uhise-asja-eest/).

 

Märtsis toimus teist korda Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuse õppeköögis üritus "Maailma Köök", kus seekord katsetati india toite. Ning nagu ka eelmisel aastal, oli kõik ülimaitsev.

 

Sügisel on taaskord plaanimisel matk ning meie jaoskonna korraldada on ka ringkonnaülene evakuatsiooniõppus.

 

Esinaine: Jette Karmin
Aseesinaine: Lea Överus

Kodulehe tegemine

Nõmme jaoskond

Nõmme jaoskond

Naiskodukaitse Nõmme jaoskonna liikmeid ühendab soov oma tegevusega toetada ja jagada isamaalist ning väärikat mõtteviisi Meie eesmärk on elada hoolivas ja vabas ühiskonnas 10. märtsil 1998. a loodi Kaitseliidu Nõmme malevkonnas aktiivsemate naiste poolt, kes arvasid, et ühel õigel malevkonnal peab olema ka eraldi Naiskodukaitse Nõmme ringkond. 2000. aastal sai eraldiseisvast Nõmme ringkonnast Tallinna ringkonna koosseisus Nõmme jaoskond.

Nõmme jaoskond

www.naiskodukaitse.ee © 2016 » Naiskodukaitse