Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Männiku jaoskond sai teki sisse õmmeldud Männiku jaoskond sai teki Et inimene oleks tõeliselt õnnelik, peab ta kuulama südamehäält ja tegema teoks oma salajased unistused. Tihti vajab soovide täitmine radikaalseid otsuseid ja suuri muutuseid oma elus. Suurimaks takistuseks oma unistuste elluviimisel on hirm vanast lahti lasta ja astuda uude tundmatusse. Kuid see takistus pole julgetele ja tegusatele, kes näevad igas uues põnevat väljakutset. Üheks selliseks vapraks ja rõõmsameelseks naiseks on Harju ringkonna Männiku jaoskonna endine esinaine Reinika Tatter, kes oma unistuste täitumiseks kolis Järvamaale ja pidi jätma oma armsakssaanud jaoskonna Männikul. aastapäeva tähistamine Harju ringkonnas Männiku jaoskond sai teki sisse õmmeldud

Männiku jaoskond sai teki sisse õmmeldud

Eve-Merin Aas, Eda Põldma ja Kairi Nõukas 18. veebr. 2013

Et inimene oleks tõeliselt õnnelik, peab ta kuulama südamehäält ja tegema teoks oma salajased unistused. Tihti vajab soovide täitmine radikaalseid otsuseid ja suuri muutuseid oma elus. Suurimaks takistuseks oma unistuste elluviimisel on hirm vanast lahti lasta ja astuda uude tundmatusse. Kuid see takistus pole julgetele ja tegusatele, kes näevad igas uues põnevat väljakutset. Üheks selliseks vapraks ja rõõmsameelseks naiseks on Harju ringkonna Männiku jaoskonna endine esinaine Reinika Tatter, kes oma unistuste täitumiseks kolis Järvamaale ja pidi jätma oma armsakssaanud jaoskonna Männikul.

Männiku jaoskond sai teki sisse õmmeldud
Lapiteki õpituba täies hoos
Männiku jaoskond sai teki sisse õmmeldud
Lapiteki pöördel jääb alati end meelde tuletama Männiku jaoskond

Et Männiku jaoskonna endine juht oma „kaasvõitlejaid“ Harjust kunagi ei unustaks, otsustati teha talle lahkumiskingitus, mis iseloomustaks seda kirevat seltskonda, kellega ta peaaegu 3 aastat koos tegutses.

                         

Kingiideeks valiti „isetehtud lapitekk“, mille valmimist juhendas Männiku jaoskonna tubli tegevliige Ketlin Pukk, kellel mitme teki valmistamise kogemus juba varasemalt olemas. Kõigi teiste liikmete jaoks oli selline ettevõtmine esmakordne. Oli äärmiselt meeldiv näha naiste aktiivsust nii jõu- kui ka nõuga selle mõtte teostamisel.

 

Projekt „lapitekk“ sai hooga käima lükatud 22. jaanuaril ning töö pidi valmima hiljemalt 12. veebruariks, et üldkoosoleku lõpus kingitus pidulikult üle anda.

 

Esimesel kogunemisel ei osanud keegi aimata, kui töömahukaks projekt algajate jaoks kujuneda võib. Kiired juhendamised saadud, materjalid välja otsitud ja sorteeritud, alustas kogu seltskond 5 cm laiuste ribade lõikamist. Tegutsejate aeg lendab linnutiivul ning juba tuli laiali minna, et tavaeluga jätkata. Õpitoast sai kaasa haaratud materjale, et kodus või tööl iga vaba hetke kasutades jätkata ribade lõikumist. Loomulikult tuli kõik need ribad veel kokku õmmelda üheks suureks mustriks.

 

Teki valmimiseks koguneti suurema või väiksema seltskonnaga oma panust andma kokku kuuel korral. Kuni lõpuni puudus enamusel täpne ettekujutus, milline tekk võiks välja näha peale viimast nõelapistet. Kujutlematu on hetk, mil tekk lõplikult valmis: 3 naist öösel kell 2 oma ja kõigi jaoskonna liikmete kätetööd imetlemas, see rõõm oli ääretu. Tulemus üllatas oma värvikirevuse poolest kõiki asjaosalisi ning teki tagumisele katteriidele õmmeldud väljalõigatud tähtedest „MÄNNIKU JAOSKOND“ jättis sooja tunde nii kinkijatele kui kingituse saajale.

 

Kingituse üleandmine toimus üldkoosolekule järgnenud pidulikus kohvilauas, millest võtsid  osa lisaks 88% Männiku jaoskonna tegevliikmetele ka Harju ringkonna, Viimsi ja Rävala jaoskondade esinaised ning esindaja Harju malevast.

 

Eriti tore oli lugeda Reinika poolset reaktsiooni FB lehelt:

Ma tänan Teid, kallid Harju rk Männiku jaoskonna naised sellise fantastilise kingituse eest. Nüüd olen Teiega koguaeg. Suurus sobib ideaalselt mu diivanile. Olen Teie üle väga uhke! Olen õnnelik, et Te olete nii ilusad ja head! Tänan ka Teid, Viimsi, Rävala. Tahtsin öelda veel lõpetuseks kogu Harju KL ja NKK inimestele, et mul on väga hea meel, et mu teekond just Teiega alguse sai!

Männiku jaoskond sai teki sisse õmmeldud
Ülev lapiteki üleandmine Reinikale Männiku jaoskonna üldkoosolekul

FastLion CMS

Männiku jaoskond sai teki

Männiku jaoskond sai teki

Lapiteki õpituba täies hoos Lapiteki pöördel jääb alati end meelde tuletama Männiku jaoskond Et Männiku jaoskonna endine juht oma „kaasvõitlejaid“ Harjust kunagi ei unustaks, otsustati teha talle lahkumiskingitus, mis iseloomustaks seda kirevat seltskonda, kellega ta peaaegu 3 aastat koos tegutses Kingiideeks valiti „isetehtud lapitekk“, mille valmimist juhendas Männiku jaoskonna tubli tegevliige Ketlin Pukk, kellel mitme teki valmistamise kogemus juba varasemalt olemas Et inimene oleks tõeliselt õnnelik, peab ta kuulama südamehäält ja tegema teoks oma salajased unistused. Tihti vajab soovide täitmine radikaalseid otsuseid ja suuri muutuseid oma elus. Suurimaks takistuseks oma unistuste elluviimisel on hirm vanast lahti lasta ja astuda uude tundmatusse. Kuid see takistus pole julgetele ja tegusatele, kes näevad igas uues põnevat väljakutset. Üheks selliseks vapraks ja rõõmsameelseks naiseks on Harju ringkonna Männiku jaoskonna endine esinaine Reinika Tatter, kes oma unistuste täitumiseks kolis Järvamaale ja pidi jätma oma armsakssaanud jaoskonna Männikul.

Männiku jaoskond sai teki sisse õmmeldud

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse