Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kodu tuleohutusealane nõustamine Kodu tuleohutusealane nõustamine *Allikas: Päästeamet Kodu tuleohutusealane nõustamine

Kodu tuleohutusealane nõustamine

 

Kui soovid nõuandeid, kuidas oma kodu tuleohutumaks muuta, helista päästeala infotelefonile 1524 ja kutsu tuleohutuse spetsialist koju.

 

Nõustamise käigus vaatab tuleohutuse spetsialist sinu kodu üle ning selgitab, milles seisnevad tuleohuriskid ja kuidas tagada parimal võimalikul viisil tuleohutus just sinu kodus. Lõplik vastutus oma kodu turvalisuse eest jääb inimesele endale. Nõustamise eesmärk ei ole inimest kontrollida või trahvida.

Kodu tuleohutusealane nõustamine

Kodunõustamisi tegevad päästjad kannavad Päästeameti eraldusmärkidega riietust ja esitavad Päästeameti hologrammiga töötõendi. Inimesel on võimalus kodunõustamise läbiviijaid kontrollida töötõendi numbri alusel, helistades numbrile 1524. Üldjuhul viiakse kodu tuleohutusalasi nõustamisi läbi Päästeameti punaste päästeautodega päevasel ajal kella 10.00-20.00.

 

Nõustamine kestab tavaliselt 20-30 minutit. Nõustamisi tehakse kogu aasta vältel, enam külmal perioodil ja vähem suveperioodil.

 

*Allikas: Päästeamet

FastLion CMS

Kodu tuleohutusealane nõustamine

Kodu tuleohutusealane nõustamine

Kui soovid nõuandeid, kuidas oma kodu tuleohutumaks muuta , helista päästeala infotelefonile 1524 ja kutsu tuleohutuse spetsialist koju Nõustamise käigus vaatab tuleohutuse spetsialist sinu kodu üle ning selgitab, milles seisnevad tuleohuriskid ja kuidas tagada parimal võimalikul viisil tuleohutus just sinu kodus

Kodu tuleohutusealane nõustamine

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse