Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Aprilli ja maikuuga tegutsemishoog kogus tuure. Aprilli ja maikuuga tegutsemishoog Aprillis ja mais toimusid planeeritud koosolekud ja õpped tavaks saanud e-keskkondade kaudu. Fotod: Naiskodukaitse ← Eelmine Jaanuar, veebruar, märts 2021 Järgmine → Kuumad juuni ja juuli Aprilli ja maikuuga tegutsemishoog kogus tuure.

Aprilli ja maikuuga tegutsemishoog kogus tuure.

Kersti Altpere, Ave paavo 30. mail 2021

Aprillis ja mais toimusid planeeritud koosolekud ja õpped tavaks saanud e-keskkondade kaudu.

Aprilli ja maikuuga tegutsemishoog kogus tuure.
Avinurme vallavalitsuse töötajad koos M. Mältoniga

Aprilli suurim väljakutse,Sinilillekampaania, on Naiskodukaitsele juba aastast 2014 tähistanud kevade algust. Sel aastal piirangute tingimustes oli vaja leidlikust, et levitada sõnumit ja anda au veteranidele. Läbi kampaania aitasime tuua au andma omavalitsusi läbi neid esindavate juhtide.

 

Hakkaja Leena käis tutvustamas ja selgitamas Sinilillekampaania mõtet venekeelses meedias. 

Veteranipäeval, mida tähistatakse Jüripäeval, viidi Paides laiali üle Eesti märgutuled laialijagamiseks, et süüdata neist omakorda lõkked kõigis Eestimaa külades. Seda näitamaks, et Eesti külad elavad!

Aprillis uuendas oma tegevust Narva jaoskond, kes läbi veebi tõi kokku üheks õhtuks kogu jaoskonna. Väga tublid! Jagati mõtteid ja plaane, mida liikmed tahaksid teha. Nii just saabki organisatsiooni omnäoliseks. Mõtetest jõuti kuu jooksul realiseerida jalgrattaretk. 

Aprilli ja maikuuga tegutsemishoog kogus tuure.

Maikuu algas täristamise ja koristamisega. 

 

Nagu tavapäraselt käisid Narva naised laskevõistlusel ja ära toodi üldarvestuses 2.koht. Võistkonnas olid K.Polunina, N. Skvortsova, J. Tihhomirova ja K. Smirnova. Esindaja M. Šitova.  

 

 

 

Samal nädalavahetusel toimus Võsu õppe-ja puhkemaja juures koristustööd. Seda ikka selleks, et suvel puhkama minnes oleks kaunis ümbrus ootamas. Samuti viisid Avinurme jaoskond ja malevkond läbi ühise koristuspäeva Murus.

Aprilli ja maikuuga tegutsemishoog kogus tuure.
Talgud Võsu õppe- ja puhkusekeskuses.

Uue formaadina viis ringkonna juhatus läbi laiendatud koosoleku, kuhu olid külalistena kutsutud kõik jaoskondade juhatuste liikmed, instruktor ja revisjonikomisjoni esinaine. Arutlusele tulid teemad, mis puudutasid kõiki ja millest on tähtis üheselt aru saada. Selliselt oli ka jaoskondadele hea edastada ülesandeid järgnevaks.

Oma panuse andsime õppuses liitlasvägedega „Swift Response 2021“, mille peamine tegevus toimus Järvamaal, aga osalesid liidetud jõud üle Kirde Maakaitse ringkonna. Läbi sai mängitud evakuatsiooni ettevalmistus. Tehti kuivtrenni. Piirangutest tulenevalt nn kannatanuid punktidesse ei toodud.  Allahüppavat dessanti valvas meedikuna Kersti Podmošenski.

Aprilli ja maikuuga tegutsemishoog kogus tuure.

Kuu keskel, 14.-16. maini toimus Naiskodukaitse koormusmatk. Sõjalis-sportlik luurevõistlus toimus juba 25. korda. Sel aastal oli võistlus esimest korda Tallinna ringkonna korraldada ja võistlusala oli Tallinnas ja Harjumaa piirkonnas. Võistkonnas olid L. Tammets, M. Liiv, J. Rooma ja J. Tihhomirova. Esindaja K. Maalma.

Kuu lõpus said ühel õhtul toidust huvitunud naised kokku maleva köögis, et valmistada snäkke. Seal valminust saab nii mõndagi valmistada suviste ürituste piknikukorvi. 

Fotod: Naiskodukaitse

Järgmine →
Kuumad juuni ja juuli

FastLion CMS

Aprilli ja maikuuga tegutsemishoog

Aprilli ja maikuuga tegutsemishoog

Avinurme vallavalitsuse töötajad koos M Mältoniga Aprilli suurim väljakutse,Sinilillekampaania, on Naiskodukaitsele juba aastast 2014 tähistanud kevade algust Aprillis ja mais toimusid planeeritud koosolekud ja õpped tavaks saanud e-keskkondade kaudu.

Aprilli ja maikuuga tegutsemishoog kogus tuure.

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse