Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Staabiassistendi baaskursusel jagub osalejaid nii Võrru kui Pärnusse Staabiassistendi baaskursusel jagub osalejaid 13. veebruaril algav kahe nädalavahetuse pikkune staabiassistendi baaskursus on sellel aastal erakordne oma suure hulga osalejate poolest. Kursuse peakorraldaja on Naiskodukaitse Pärnumaa ringkond, kellele ulatas abikäe 2009-2010 ja 2012-2013 kursust vedanud Võrumaa ringkonna instruktor Merlit Aldo¹in. Foto: Angelika Lebedev Erialaõpe Side ja staap ← Eelmine Organisatsiooniõpetuse instruktorid tundmatutel radadel Järgmine → Aasta 2014 Naiskodukaitses Staabiassistendi baaskursusel jagub osalejaid nii Võrru kui Pärnusse

Staabiassistendi baaskursusel jagub osalejaid nii Võrru kui Pärnusse

Ave Rallmann, staabiassistendi baaskursuse peakorraldaja, 10. veebruaril 2015

13. veebruaril algav kahe nädalavahetuse pikkune staabiassistendi baaskursus on sellel aastal erakordne oma suure hulga osalejate poolest. Kursuse peakorraldaja on Naiskodukaitse Pärnumaa ringkond, kellele ulatas abikäe 2009-2010 ja 2012-2013 kursust vedanud Võrumaa ringkonna instruktor Merlit Aldo¹in.

Staabiassistendi baaskursusel jagub osalejaid nii Võrru kui Pärnusse

Staabiassistendi baaskursusel avaldas soovi osaleda 38 naist 13st ringkonnast, mis on kokku kaks kursusetäit õppureid. Seepärast tuligi vastu võtta otsus, kas jätta väga paljud ukse taha või korraldada lisaks algselt Võrru planeeritud kursusele ka paralleelne kursus Pärnus. Tänu Pärnumaa maleva vastutulelikele kaitseliitlastele, kelle üllas suhtumine, et kuidas me omasid ikka hätta jätame, see kursus nüüd kahes linnas korraga toimuma saabki. Võrus viivad õppetööd läbi Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste lahingukooli instruktorid.

 

Staabiassistendi baaskursus on värskelt 2014. aasta lõpus revalveeritud. Uues kursusekavas on võrreldes varasemaga suurendatud ainete mahtusid ning sideõppele on lisandunud elektroonilise informatsiooni haldamise teema.

 

Baaskursuse lõpetanu on suuteline täitma staabiassistendi ülesandeid kiiresti muutuvates oludes sõja- ja rahuaja üksuste ja allüksuste staapide erinevates sektsioonides.

 

Naiskodukaitses on võimalik staabiassistendiks õppida juba alates 2003. aastast. Vajadus staabiassistentide järele on järjest tõusnud. Staabitöö kogemusi on käidud saamas ka piiri taga Rootsis, osaletud on mitmel rahvusvahelisel suurõppusel, Erna baaslaagri staabis, Kevadtormil ja malevate õppustel ning reservõppekogunemistel.

Staabiassistendi baaskursusel jagub osalejaid nii Võrru kui Pärnusse
Foto: Angelika Lebedev

FastLion CMS

Staabiassistendi baaskursusel jagub osalejaid

Staabiassistendi baaskursusel jagub osalejaid

Staabiassistendi baaskursusel avaldas soovi osaleda 38 naist 13st ringkonnast, mis on kokku kaks kursusetäit õppureid Seepärast tuligi vastu võtta otsus, kas jätta väga paljud ukse taha või korraldada lisaks algselt Võrru planeeritud kursusele ka paralleelne kursus Pärnus 13. veebruaril algav kahe nädalavahetuse pikkune staabiassistendi baaskursus on sellel aastal erakordne oma suure hulga osalejate poolest. Kursuse peakorraldaja on Naiskodukaitse Pärnumaa ringkond, kellele ulatas abikäe 2009-2010 ja 2012-2013 kursust vedanud Võrumaa ringkonna instruktor Merlit Aldo¹in.

Staabiassistendi baaskursusel jagub osalejaid nii Võrru kui Pärnusse

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse