Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sakala rk aasta naiskodukaitsja 2010 - alati lõbus ja energiline Leili Särg Sakala rk aasta naiskodukaitsja Eelkõige on Leili Särg abikaasa ja nelja täiskasvanud lapse ema, aga meie õnneks kuulub ta ka aastast 2006 Naiskodukaitse Sakala ringkonda. 2006-2009 oli ta Viljandi jaoskonna esinaine ja aastast 2007 kuulub ta NKK Sakala ringkonna juhatusse. ← Eelmine Elu kirjutab ise romaani Järgmine → Anu Saue – Kärdla aasta ema 2012 Sakala rk aasta naiskodukaitsja 2010 - alati lõbus ja energiline Leili Särg

Sakala rk aasta naiskodukaitsja 2010 - alati lõbus ja energiline Leili Särg

9. aprillil 2011

Eelkõige on Leili Särg abikaasa ja nelja täiskasvanud lapse ema, aga meie õnneks kuulub ta ka aastast 2006 Naiskodukaitse Sakala ringkonda. 2006-2009 oli ta Viljandi jaoskonna esinaine ja aastast 2007 kuulub ta NKK Sakala ringkonna juhatusse.

Sakala rk aasta naiskodukaitsja 2010 - alati lõbus ja energiline Leili Särg
Leili välitoitlustuse erialavõistlusel 2010.a

2010. aastal on Leili  osalenud 59 Naiskodukaitsega seotud erineval üritusel. Eelkõige on ta Sakala ringkonna spordigrupi eestvedaja. Spordihuvilised käisid tema algatusel kevadel kanuumatkal ja hilissuvel ratsutamas, samuti on ringkonna võistkonnaga osaletud tema õhutusel mitmetel võistlustel, kust ta ise ka väga heade tulemustega koju naases. Võiks siis arvata, et Leili on lihtsalt sportlikult andekas, aga kõige selle taga on kindlasti ka suur töövõime ja tahtejõud. Leili on enda suhtes nõudlik, väga pühendunud ja hea organisaator.

 

Tema tegemised on tõepoolest mitmekesised. Leili lööb kaasa meditsiinirühma liikmena, samas toitlustab kui vaja. Ta osales Naiskodukaitse side ja staabi erialavõistlusel. Septembris toimunud Naiskodukaitse toitlustuse erialavõistlusel saavutas ta koos Sakala ringkonna esindusega teise koha. Samuti toitlustas ta Võidupüha paraadil ja riigikaitselaagris osalejaid. 

Sakala rk aasta naiskodukaitsja 2010 - alati lõbus ja energiline Leili Särg
Mari Raamoti nimelisel rattaretkel 2010.a

Leili on arenemis- ja algatusvõimeline ning paljude heade mõtetega.. Tema vahvaid ettepanekuid saime rakendada seiklusmängu „Sakala Seiklus“ ja Mari Raamoti nimelise rattaretke korraldamisel, samuti NKK aastapäeva pidupäeva organiseerimisel Olustvere mõisas. Seda, et ta julgeb kanda vastutust, tõestab augustis Leili peakorraldamisel toimunud kolmepäevane jalgrattamatk. Kogu retk oli väga hästi organiseeritud ja kultuuriliselt hariv, külastati paljusid Võrtsjärve äärseid paikasid. Mari Raamoti sünnipaigas Tarvastu valla Kitsi külas oli just Leili see, kes sobiva katkendi tema mälestusteraamatust ette kandis. Tänu Leili organiseerimisele said osalejad vahelduseks rattasõidule parvsaunaga Tondisaarele kulgeda ja mängida Vaiblas paintballi.

 

Ta oskab suurepäraselt lastega tegeleda. Kui tegevliikmetele toimub koos lastega mõni üritus, siis võib üsna kindel olla, et kostüümis (ta on olnud karu, jänes, hiir) möllab ja puhub lastele õhupalle just tema! Leili tegutses aktiivse noortejuhina aastatel 2005-2009. Juba mitmendat aastat järjest oleme varakevadeti käinud just tema algatusel Võsul, naiskodukaitse suvemaja Villa Mari koristustalgutel.

Sakala rk aasta naiskodukaitsja 2010 - alati lõbus ja energiline Leili Särg
Leili 2009.a vastlapäeval

Teades, et Leili on läbinud ellujäämiskursuse, käinud mitmetel koormusmatkadel jne võiks arvata, et tegemist on väga jõulise ja meheliku tüübiga. Aga päris nii see pole… Kui te kohtute temaga teatris enne etendust, silmate väga sätitud riietuses ning kenasti jumestatud naiselikku naist. Ja muide, olgu öeldud, et ta on ka suur teatrihuviline!

 

Muidugi on mõtlematu mõelda Leilist kui ebamaisest olevusest ja sestap olgu siinkohal ära toodud ka lisaks ütlemata hulgalistele voorustele mõni puudus. Eelkõige on ta ju ikka luust ja lihast naine, kes ei karda seista elu ristteel ja julgelt tegutseda. Osaledes paljudel üritustel, ei taha ta enamasti muljetest ringkonna blogisse kirjutada öeldes, et pole suurem asi sõnameister! Ta ei koo ega heegelda, aga meil oli vaja projekti „Kindad“ raames ju lausa 15 paari sõrmkindaid valmis teha! Ja kui tal on suitsuangerjas, sööb ta selle üksi ilma teistele jagamata ära. Inimlik kas pole?

 

Imetleme eriti Leili aktiivsust ning julgust keeruliste asjadega tegeleda. Ta on suure agiteerimisvõimega ja kutsunud meie ridadesse 12 uut tegevliiget.

FastLion CMS

Sakala rk aasta naiskodukaitsja

Sakala rk aasta naiskodukaitsja

Leili välitoitlustuse erialavõistlusel 2010 a 2010 Eelkõige on Leili Särg abikaasa ja nelja täiskasvanud lapse ema, aga meie õnneks kuulub ta ka aastast 2006 Naiskodukaitse Sakala ringkonda. 2006-2009 oli ta Viljandi jaoskonna esinaine ja aastast 2007 kuulub ta NKK Sakala ringkonna juhatusse.

Sakala rk aasta naiskodukaitsja 2010 - alati lõbus ja energiline Leili Särg

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse