Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Privaatsuspoliitika Privaatsuspoliitika „Ole valmis!“ mobiilirakendus on Naiskodukaitse loodud tasuta mobiilirakendus, mis on kättesaadav Google Play ja Apple App Store rakenduste poodides. Käesolev privaatsuspoliitika annab ülevaate, millist teavet me kogume, kuidas me infot kasutame või avalikustame, kaua me seda säilitame ning Teie õigustest seoses meiepoolse andmete kogumise ja kasutamisega. ee Privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika

„Ole valmis!“ mobiilirakendus on Naiskodukaitse loodud tasuta mobiilirakendus, mis on kättesaadav Google Play ja Apple App Store rakenduste poodides. Käesolev privaatsuspoliitika annab ülevaate, millist teavet me kogume, kuidas me infot kasutame või avalikustame, kaua me seda säilitame ning Teie õigustest seoses meiepoolse andmete kogumise ja kasutamisega.

Kui olete otsustanud kasutada „Ole valmis!“ mobiilirakendust, olete andnud nõusoleku meie privaatsuspoliitikale.

Milliseid andmeid me kogume ja miks?

„Ole valmis!“ mobiilirakendus kogub järgnevaid andmeid, mille kaudu võib olla võimalik Teie isikut kaudselt tuvastada:

  • Seadme IP aadress
  • Asukoht

Samuti küsib rakendus luba kasutada seadme kaamerat.

 

Lisaks kasutab „Ole valmis!“ mobiilirakendus kolmanda poole analüüsi rakendusi, mille privaatsuspoliitikad on leitavad:

 

Kuidas me kasutame Teie poolt edastatud andmeid?

Teie poolt edastatud andmeid kasutatakse „Ole valmis!“ mobiilirakenduse kasutuse analüüsiks ja sisu parendamiseks.

 

Asukoha jagamine ja kaamera kasutamiseks loa andmine on vajalikud õhuohust teavitamise funktsiooni kasutamiseks.

Andmete säilitamine

Teie poolt läbi "Ole valmis!" rakenduse edastatud isikuandmeid säilitatakse ainult seni, kuni see on vajalik käesolevas privaatsuspoliitikas määratletud eesmärkide täitmiseks. Pärast seda isikuandmed kõrvaldatakse, välja arvatud siis, kui nende säilitamine on nõutav seaduse või kummagi poole õiguste või kohustustega.

 

Turvalisus ning isikuandmete kaitse

"Ole valmis!" mobiilirakendus rakendab kõiki ettevaatusabinõusid kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Krüpteeritud andmesidekanal veebilehe külastaja ning veebilehe vahel tagab isikuandmete turvalisuse.

 

Kontaktandmed

Kui Teil on küsimusi seoses meie privaatsuspoliitikaga või privaatsustingimuste rakendamisega, siis võtke meiega ühendust e-maili aadressil .

FastLion CMS

Privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika

Kui olete otsustanud kasutada „Ole valmis!“ mobiilirakendust, olete andnud nõusoleku meie privaatsuspoliitikale Milliseid andmeid me kogume ja miks? „Ole valmis!“ mobiilirakendus kogub järgnevaid andmeid, mille kaudu võib olla võimalik Teie isikut kaudselt tuvastada: Seadme IP aadress Asukoht Samuti küsib rakendus luba kasutada seadme kaamerat „Ole valmis!“ mobiilirakendus on Naiskodukaitse loodud tasuta mobiilirakendus, mis on kättesaadav Google Play ja Apple App Store rakenduste poodides. Käesolev privaatsuspoliitika annab ülevaate, millist teavet me kogume, kuidas me infot kasutame või avalikustame, kaua me seda säilitame ning Teie õigustest seoses meiepoolse andmete kogumise ja kasutamisega.

Privaatsuspoliitika

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse