Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Võiduujumine külmas vees Võiduujumine külmas vees Paljud, kes on Naiskodukaitsega liitunud või liitumas, on põhjenduseks toonud, et soovivad ennast erinevates ja põnevates oskustes ja olukordades proovile panna. Nende võimaluste loetelu sai möödunud nädalavahetusel taas täiendust, kui Tallinna ringkonna võistkond käis taliujumise Eesti meistrivõistlustel. “ Võiduujumine külmas vees

Võiduujumine külmas vees

Maris Soonsein 20. dets. 2019

Paljud, kes on Naiskodukaitsega liitunud või liitumas, on põhjenduseks toonud, et soovivad ennast erinevates ja põnevates oskustes ja olukordades proovile panna. Nende võimaluste loetelu sai möödunud nädalavahetusel taas täiendust, kui Tallinna ringkonna võistkond käis taliujumise Eesti meistrivõistlustel.

Kui varasügisel taliujumise lahtistele meistrivõistlustele registeerimine välja hüüti, siis tekkis kohe tunne, et tahaks väga osaleda. Liiatigi pidid võistlused toimuma siinsamas Tallinnas Noblessneri sadamas. 2019. aasta esimesed jahedad suplused olid juba tehtud ning individuaaldistantsile panin end esimesel võimalusel kirja. Nähes, kuidas stardinimekiri aina pikeneb, tekkis soov, et saaks ka võistkondlikus arvestuses ujuda. Panin mõtte üles ringkonna Facebooki lehele ja veerandtunni jooksul oli võistkond koos! Nii kuuma vastuvõttu nii külmale kutsele ei osanud oodatagi!

 

Tallinna ringkonda esindasid Anu Asu, Tiina Aasmaa, Valjo Tooming ja Maris Soonsein. Uhkusega saab öelda, et kõik on Naiskodukaitse liikmed - ka Valjo, kes on meie toetajaliige. Anu, Tiina ja Maris osalesid (kui juba kohale tuldud!) individuaalarvestuses ka 25 m rinnuli ujumise distantsil, Valjo võttis ette 100 m vabalt. Väga vahva oli silmini soojalt sisse mässitud päevakommentaatori tähelepanek, et võistluspäeval mõõdetud merevee 5 kraadi pidi taliujujate sõnul soe olema. See on täiesti tõsi!

Võiduujumine külmas vees
Meie tiim enne võistlust. Foto: erakogu

14. detsember oli seega üks suurepärane päev! Talisuplejate kogukond on rõõmsameelne - see ala lihtsalt mõjub nii! Kes pole veel proovinud või mingil põhjusel on julgusest puudu jäänud, siis võtke ühendust või otsige kõige lähem külma vee fännide kogukond siit: www.taliujumine.ee. Selle ala harrastajatega võib igas vanuses liituda - nagu Naiskodukaitsega.

Võiduujumine külmas vees
Kohe algab võistlus, basseinivaade. Foto: erakogu

FastLion CMS

Võiduujumine külmas vees

Võiduujumine külmas vees

Kui varasügisel taliujumise lahtistele meistrivõistlustele registeerimine välja hüüti, siis tekkis kohe tunne, et tahaks väga osaleda Liiatigi pidid võistlused toimuma siinsamas Tallinnas Noblessneri sadamas Paljud, kes on Naiskodukaitsega liitunud või liitumas, on põhjenduseks toonud, et soovivad ennast erinevates ja põnevates oskustes ja olukordades proovile panna. Nende võimaluste loetelu sai möödunud nädalavahetusel taas täiendust, kui Tallinna ringkonna võistkond käis taliujumise Eesti meistrivõistlustel.

Võiduujumine külmas vees

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse