Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Valmis Naiskodukaitse kümblus- ja tualettseep Valmis Naiskodukaitse kümblus- ja 1. augustil Naiskodukaitse juhtide laagri lõputseremoonial esitleti unustatud vana – Naiskodukaitse kümblus- ja tualettseepi. Nimelt olid ennesõjaaegsetel naiskodukaitsjatel mitmed omad tooted, nende seas „Naiskodukaitse kümblus- ja tualettseebid, kölnivesi ja kirjapaber – valmistatud eritellimisel ETK ja Orto suurtehaseis“ (allikas: Naiskodukaitse tegevuse ülevaade, Tallinn, 1939. a). ← Eelmine Viru naised külastasid ringkonna taasasutajat Järgmine → EQ, SQ ja NKK Valmis Naiskodukaitse kümblus- ja tualettseep

Valmis Naiskodukaitse kümblus- ja tualettseep

E. Sammelselg 2. augustil 2010

1. augustil Naiskodukaitse juhtide laagri lõputseremoonial esitleti unustatud vana – Naiskodukaitse kümblus- ja tualettseepi. Nimelt olid ennesõjaaegsetel naiskodukaitsjatel mitmed omad tooted, nende seas „Naiskodukaitse kümblus- ja tualettseebid, kölnivesi ja kirjapaber – valmistatud eritellimisel ETK ja Orto suurtehaseis“ (allikas: Naiskodukaitse tegevuse ülevaade, Tallinn, 1939.a).

Praegune seep ei ole küll valmistatud suurtehases, kuid siiski Naiskodukaitse eritellimusel. Tootjaks on Saaremaa käsitööseepide valmistaja Helina Mäekivi (www.kasitooseebid.eu). Esialgne plaan oli toota samasugused seebid, kuid kuna arhiividest ei õnnestunud leida ei seebi retsepti ega pakendit, siis sai tänane seep nii uue sisu kui kuue. Retrostiilis „Kümblus- ja tualettseep“ on kuslapuuhõnguline.

 

Esimese partii esimesed seebid kingiti laagris osalenud vabatahtlikele juhtidele.

Valmis Naiskodukaitse kümblus- ja tualettseep
Järgmine →
EQ, SQ ja NKK

FastLion CMS

Valmis Naiskodukaitse kümblus- ja

Valmis Naiskodukaitse kümblus- ja

Praegune seep ei ole küll valmistatud suurtehases, kuid siiski Naiskodukaitse eritellimusel Tootjaks on Saaremaa käsitööseepide valmistaja Helina Mäekivi ( www 1. augustil Naiskodukaitse juhtide laagri lõputseremoonial esitleti unustatud vana – Naiskodukaitse kümblus- ja tualettseepi. Nimelt olid ennesõjaaegsetel naiskodukaitsjatel mitmed omad tooted, nende seas „Naiskodukaitse kümblus- ja tualettseebid, kölnivesi ja kirjapaber – valmistatud eritellimisel ETK ja Orto suurtehaseis“ (allikas: Naiskodukaitse tegevuse ülevaade, Tallinn, 1939.a).

Valmis Naiskodukaitse kümblus- ja tualettseep

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse