Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Väike-Maarja jaoskond kutsub esitama kandidaate aasta ema tiitlile Väike-Maarja jaoskond kutsub esitama Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond ja Väike-Maarja vallavalitsus kuulutavad välja valla aasta ema ja otsivad selleks sobivaid kandidaate. Koostöö Tähtpäevad ← Eelmine Viru naised Uljastel uljust kasvatamas Järgmine → Naiskodukaitsjad korraldavad veteranide auks linnaorienteerumise Väike-Maarja jaoskond kutsub esitama kandidaate aasta ema tiitlile

Väike-Maarja jaoskond kutsub esitama kandidaate aasta ema tiitlile

Kristel Kitsing 9. aprillil 2021

Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond ja Väike-Maarja vallavalitsus kuulutavad välja valla aasta ema ja otsivad selleks sobivaid kandidaate.

Väike-Maarja jaoskond kutsub esitama kandidaate aasta ema tiitlile
Mary Tammet. Foto Kristel Kitsing

Tiitlile võib kandideerida Eesti kodanik ja Väike-Maarja valla elanik, kes on kasvatanud üles tublid lapsed, on neile eeskujuks, väärtustab pere ja kodu ning on aktiivne ja tegus ka ühiskondlikult. Täpsem statuut on leitav valla kodulehel.

 

Kandidaatide esitamist ootame nii organisatsioonidelt kui ka üksikisikutelt.

 

Ettepanekuid kandidaadi lähema tutvustuse ja valiku põhjendusega saab teele panna . Viimane päev ettepanekute esitamiseks on 30. aprill.

 

Otsuse tiitli andmiseks teeb esitatud ettepanekute põhjal selleks moodustatud komisjon, kuhu kuuluvad Väike-Maarja naiskodukaitsjad ja Väike-Maarja valla esindajad.

 

2019. aastal pälvis tiitli Mary Tammet, 2018. aastal Leie Nõmmiste ja 2017. aastal Riina Rajaste.

FastLion CMS

Väike-Maarja jaoskond kutsub esitama

Väike-Maarja jaoskond kutsub esitama

Mary Tammet Foto Kristel Kitsing Tiitlile võib kandideerida Eesti kodanik ja Väike-Maarja valla elanik, kes on kasvatanud üles tublid lapsed, on neile eeskujuks, väärtustab pere ja kodu ning on aktiivne ja tegus ka ühiskondlikult Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond ja Väike-Maarja vallavalitsus kuulutavad välja valla aasta ema ja otsivad selleks sobivaid kandidaate.

Väike-Maarja jaoskond kutsub esitama kandidaate aasta ema tiitlile

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse