Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tallinna ringkonna akadeemiline jaoskond 5 aastane Tallinna ringkonna akadeemiline jaoskond Akadeemilise jaoskonna tegev- ja toetajaliikmed tähistavad jaoskonnasünnipäeva 12. novembri õhtul Tallinna vanalinnas ekskursiooni ja sellele järgneva restoranikülastusega. php?page=162 Akadeemilise jaoskonna asutajaliikmed ← Eelmine Naiskodukaitses koolitatakse esmaabiõpetajaid Järgmine → Saare maakonna aasta isa on kirurg Andres Sarjas Tallinna ringkonna akadeemiline jaoskond 5 aastane

Tallinna ringkonna akadeemiline jaoskond 5 aastane

Marilin Prants 10. nov. 2008

Akadeemilise jaoskonna tegev- ja toetajaliikmed tähistavad jaoskonnasünnipäeva 12. novembri õhtul Tallinna vanalinnas ekskursiooni ja sellele järgneva restoranikülastusega.

Selle tähistamiseks palub jaoskonna juhatus kõiki oma tegev- ja
toetajaliikmeid saada kokku ning soovida palju õnne, edu ja pikka iga
sünnipäevalapsele. Eriti oodatud on jaoskonna asutajaliikmed.

Akadeemiline jaoskond asutati 12. novembril 2003 seitsme neiu poolt -
Tiia-Triin Truusa, Kristi Kolde, Teele Raiend, Helle Jürna, Kersti
Tammekunn, Liivi Kosk, Mari-Liis Rohtla. Jaoskonna esimeseks esinaiseks
valiti Kristi Kolde, aseesinaiseks Liivi Kosk.

Meenutab üks asutajaliikmeid Mari-Liis Rohtla: „NKK Tallinna Akadeemiline jaoskond tekkis nende liikmete initsiatiivil, kes Tartu Akadeemilisest jaoskonnast Tallinna töötama ja elama olid  tulnud ning soovisid jätkata Naiskodukaitse all tegevust "akadeemilises" õhkkonnas. Kuna Tallinnas oli juba olemas Kaitseliidu Akadeemiline malevkond, mille kõrval Naiskodukaitse vastav haru puudus, siis polnud ka struktuuri muutmisega probleeme."

Liikmete vastuvõtmise kriteeriumiks kehtestati kõrghariduse omamine või veel kõrgkoolis õppimine.

Praeguseks on jaoskond kasvanud 35-liikmeliseks; jaoskonnas on ka 5
toetajaliiget, neist 3 meesterahvast. Toetajaliikmete funktsioon on
valdavalt läbi viia õppusi või aidata ürituste korraldamisel.

"Tore on näha, et meiega liitub aina enam teotahtelisi ja ambitsioonikaid naisi, kes tahavad igati panustada oma organisatsiooni arengusse. Seda näitab ka fakt, kui palju on meie liikmeid tegevad jaoskonna tasemelt kõrgemates juhtorganites," ütles akadeemilise jaoskonna praegune esinaine Eveli Sammelselg.

Akadeemiline jaoskond kuulub koos toompea, lääne, põhja, nõmme ja muusika jaoskonnaga Naiskodukaitse Tallinna ringkonda.

Juubeli tähistamise raames panime kokku akadeemilise jaoskonna kroonika, mis asub Tallinna ringkonna kodulehel aadressil:
http://tallinn.naiskodukaitse.ee/index.php?page=162
Tallinna ringkonna akadeemiline jaoskond 5 aastane
Akadeemilise jaoskonna asutajaliikmed

FastLion CMS

Tallinna ringkonna akadeemiline jaoskond

Tallinna ringkonna akadeemiline jaoskond

Selle tähistamiseks palub jaoskonna juhatus kõiki oma tegev- ja toetajaliikmeid saada kokku ning soovida palju õnne, edu ja pikka iga sünnipäevalapsele Eriti oodatud on jaoskonna asutajaliikmed Akadeemilise jaoskonna tegev- ja toetajaliikmed tähistavad jaoskonnasünnipäeva 12. novembri õhtul Tallinna vanalinnas ekskursiooni ja sellele järgneva restoranikülastusega.

Tallinna ringkonna akadeemiline jaoskond 5 aastane

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse