Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Rapla jaoskonna marjamaitseline naisteõhtu Rapla jaoskonna marjamaitseline naisteõhtu Rapla jaoskond andis naisteõhtute hooajale avapaugu 10. septembril marjade teemalise õhtuga Alus. ← Eelmine Raplast Rakverre ja tagasi Järgmine → Lahinguväljal näeme, uih! Rapla jaoskonna marjamaitseline naisteõhtu

Rapla jaoskonna marjamaitseline naisteõhtu

Nele Pernits 11. sept. 2013

Rapla jaoskond andis naisteõhtute hooajale avapaugu 10. septembril marjade teemalise õhtuga Alus.

Rapla jaoskonna marjamaitseline naisteõhtu
Valik marjatoite

Kuna aasta tagasi septembris koguneti üsna edukaks osutunud õunaõhtule, siis sedakorda võeti naisteõhtute hooaja avamiseks taas suvemaiguline ja mõnusa mekiga teema ehk „Marjad ja kõik, mida neist saab“. Osalevad naiskodukaitsjad panid tööle oma fantaasia ning sorisid erinevates kokaraamatutes ja interneti lehekülgedel ning valmistasid lauale panemiseks kaasa midagi marjadest. Rõõmuga võis tõdeda, et kõigi mõtted olid erinevaid radu pidi käinud ja seega olid kõik kaasa võetud või kohapeal valminud road erinevad.

Marjadest ja mõnel juhul ka puuviljadest olid esindatud nii kodumaised maiused tagaaiast kui ka pisut eksootilisemana näiteks viigimarjad ja pamplid, millest tõsi viimased olid ka tagaaiast korjatud. Ei tasu arvata, et marjaõhtu laud oli kookidest lookas, pigem vastupidi. Laual oli nii soolaseid kui magusaid suupisteid ning sõstramuffinite ja murakamoosi kõrvalt võis leida näiteks pohladega kotletid ja viigimarjade, singi ning hallitusjuustuga ampsud. Peale joodi marjamahlast morssi ning kliide, marjade ja muude heade asjadega jogurtijooki.

Rapla jaoskonna marjamaitseline naisteõhtu
Valik osalejaid

Suupistete tutvustuse ja marjadest rääkimise vahel jõuti arutada ka Naiskodukaitse asju. Muuhulgas kerkis üles põnev arutelu, miks gmail jaoskonna esinaise kirjad rämpspostiks sorteerib. Kas sellepärast, et neid kirju on nii palju, et need ei saa olla muu kui reklaam?:) Räägiti tulevastest üritustest ja koguti mõtteid jaoskonna jõulupeo jaoks. Visati õhku idanema mõte ringkonna ühistest spordipäevadest.

Kohe mõnus oli jälle naisteõhtul olla ja mõelda, et nii palju põnevaid õhtuid suurepärases ja inspireerivas seltskonnas on kevadeni veel ees ootamas. Kui kõik plaanipäraselt sujub, siis oktoobri naisteõhtu on küünlalõhnaline.

FastLion CMS

Rapla jaoskonna marjamaitseline naisteõhtu

Rapla jaoskonna marjamaitseline naisteõhtu

Valik marjatoite Kuna aasta tagasi septembris koguneti üsna edukaks osutunud õunaõhtule, siis sedakorda võeti naisteõhtute hooaja avamiseks taas suvemaiguline ja mõnusa mekiga teema ehk „Marjad ja kõik, mida neist saab“ Osalevad naiskodukaitsjad panid tööle oma fantaasia ning sorisid erinevates kokaraamatutes ja interneti lehekülgedel ning valmistasid lauale panemiseks kaasa midagi marjadest Rapla jaoskond andis naisteõhtute hooajale avapaugu 10. septembril marjade teemalise õhtuga Alus.

Rapla jaoskonna marjamaitseline naisteõhtu

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse