Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse fotokonkurss: "Aeg olla eestlane" Naiskodukaitse fotokonkurss: "Aeg olla Naiskodukaitse korraldab käesoleva aasta aprillis-mais fotokonkursi “Aeg olla eestlane”, millest võivad osa võtta kõik fotohuvilised. 2011) Naiskodukaitse fotokonkurss: "Aeg olla eestlane"

Naiskodukaitse fotokonkurss: "Aeg olla eestlane"

Riin Juurma

Naiskodukaitse korraldab käesoleva aasta aprillis-mais fotokonkursi “Aeg olla eestlane”, millest võivad osa võtta kõik fotohuvilised.

Naiskodukaitse fotokonkurss: "Aeg olla eestlane"

Fotokonkursi eesmärk on inimeste käest küsida, mida tähendab nende jaoks eestlaseks olemine. Missugustel hetkedel tunnevad nad end tõeliste eestlastena. On see vabariigi aastapäev, jaanipäev, võidupüha? Võibolla kuulates hoopis vanaisa pajatusi esimese vabariigi aegadest. Kuidas hoiab tubli eesti inimene eestluse vaimu siin, kodus või kaugel, seitsme maa ja mere taga, kurbuse- ja rõõmuhetkedel?

Eestlased on arvult väikesed aga vaimult suured. Vaatamata sellele, et meid on nii vähe, leidub siiski igas maailma nurgas mõni eestlane, kes kannab endas eestluse vaimu.

Ootame, et konkursist osavõtjad püüaksid pildile mõne erilise hetke või inimese mis sümboliseerib just nende jaoks tõelist eestlust !

 

Piltide kogumine fotokonkursi tarvis toimub 1.aprillist 31.maini 2011. aastal, millele järgneb internetihääletus publiku lemmiku leidmiseks. Fotokonkursi reegleid saab vaadata aadressil http://konkurss.naiskodukaitse.ee .

 

Naiskodukaitse on Kaitseliidu eriorganisatsioon, mis koondab enam kui 1400 naist üle kogu maa, olles seega suurim naisorganisatsioon Eestis. Organisatsioon pakub naistele enesearendust ning eneseteostust ning võimalust anda oma panus riigikaitsesse.

 

Lisainfo:

 

Riin Juurma

Naiskodukaitse Jõgeva ringkonna Põltsamaa jaoskonna esinaine

Fotokonkursi projektijuht

e-mail: nais[no-Smpam)kodukaitse.konkurss@gmail.com">

FastLion CMS

Naiskodukaitse fotokonkurss: "Aeg olla

Naiskodukaitse fotokonkurss: "Aeg olla

Fotokonkursi eesmärk on inimeste käest küsida, mida tähendab nende jaoks eestlaseks olemine Missugustel hetkedel tunnevad nad end tõeliste eestlastena Naiskodukaitse korraldab käesoleva aasta aprillis-mais fotokonkursi “Aeg olla eestlane”, millest võivad osa võtta kõik fotohuvilised.

Naiskodukaitse fotokonkurss: "Aeg olla eestlane"

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse