Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Hoolime südamest! Hoolime südamest! 25. aprillil toimus Kosel südamenädala raames tore perepäev, mille eesmärk oli tähelepanu pöörata tervislikule eluviisile ja veeta üks mõnus laupäev. Hoidkem oma südant ja liikugem reipalt! ← Eelmine Anname Au! aktus Järgmine → Minu esimene kõrv ja kummitav madrats ehk kuidas me kodutütardele laagrit tegim Hoolime südamest!

Hoolime südamest!

Ave Nael 25. aprillil 2015

25. aprillil toimus Kosel südamenädala raames tore perepäev, mille eesmärk oli tähelepanu pöörata tervislikule eluviisile ja veeta üks mõnus laupäev.

Hoolime südamest!
Viimased juhised enne matkale suundumist.Foto: Diana Mihkesoo
Hoolime südamest!
Ülesande punktisFoto: Diana Mihkelsoo

Hommik algas mõnusa ca 10 kilomeetrise matkaga mööda Kose alevikku, kus tuli üles leida Kose jaoskonna poolt paika pandud kontrollipunktid. Siinkohal erilised tänud Küllile, kes tegeles matkaraja maha panemisega ning valmistas ette ka huvitavad ja silmaringi laiendavad küsimused.

 

Päeva teine pool möödus Kose spordimajas, kus treener Ira pakkus võimalust mõnusaks liigutamiseks nii treeningsaalis kui ka lustlikku sulistamist basseinis.

 

Peale kehalisi tegevusi sai nautida Kose naiskodukaitsjate poolt ettevalmistatud tervislikke snäkke. Ning tänati tublimaid matkajaid ja parimaid küsimustele vastajaid.

 

Tore perepäev sai teoks Kose vallavalitsuse toel ja Kose spordimajaga koostöös. 

 

Hoidkem oma südant ja liikugem reipalt!

← Eelmine
Anname Au! aktus

FastLion CMS

Hoolime südamest!

Hoolime südamest!

Viimased juhised enne matkale suundumist Foto: Diana Mihkesoo Ülesande punktis Foto: Diana Mihkelsoo Hommik algas mõnusa ca 10 kilomeetrise matkaga mööda Kose alevikku, kus tuli üles leida Kose jaoskonna poolt paika pandud kontrollipunktid 25. aprillil toimus Kosel südamenädala raames tore perepäev, mille eesmärk oli tähelepanu pöörata tervislikule eluviisile ja veeta üks mõnus laupäev.

Hoolime südamest!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse