Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Harju ringkonnakogu Harju ringkonnakogu 20. märtsil, kevade esimese päeva õhtul, kogunes Männikul Harju malevas iga-aastane ringkonnakogu. Harju ringkond kasvab jõudsalt ning seekord olid esindatud juba 6 jaoskonna delegaadid. Tavapäraselt tehti eelmise aasta kokkuvõtteid ning käesoleva aasta plaane. Kõige mahukam osa kuulus aga valimistele. (ehk kuidas me Scoutsrännakul käisime ja sugugi alla ei andnud) Harju ringkonnakogu

Harju ringkonnakogu

Helen Allas 21. märtsil 2013

20.märtsil, kevade esimese päeva õhtul, kogunes Männikul Harju malevas iga-aastane ringkonnakogu. Harju ringkond kasvab jõudsalt ning seekord olid esindatud juba 6 jaoskonna delegaadid. Tavapäraselt tehti eelmise aasta kokkuvõtteid ning käesoleva aasta plaane. Kõige mahukam osa kuulus aga valimistele.

Harju ringkonnakogu

Ringkonna instruktor Pille Veitmaa tegi ettekande eelmise aasta võtmeküsimustest. Tore oli vaadata kuidas eelmise aasta näitajad olid kõiges paremad kui varem. Kasvanud on BVÕ läbimise protsent, liikmemaksu tasumine ning liikmete arv. Tõdesime ühiselt, et see aasta paranevad kõik näitajad veelgi.

 

Seejärel sai sõna ringkonna revisjonikomisjoni esinaine Eve-Merin Aas, kes tegi meile lihtsalt selgeks revisjoni tulemused.  Saime teada kui tublid me oleme ja millised on kitsaskohad, kus end parandama peame.

 

Kõige aeganõudvamaks ning põnevamaks osaks said valimised, mida oli sedakorda palju. Ametiaeg sai täis ringkonna ase-esinaisel Angelina Oblikasel.  Kuue esitatud kandidaadi seast on ase-esinaine nüüd Helen Allas Viimsi jaoskonnast, kes peab oma eelkäijale samavääriliselt jätkama. Samuti valiti 2 uut juhatuse liiget, kelleks valituks osutusid 8 kandidaadi hulgast Järvi Kirs Paldiski jaoskonnast ning Ruth Pääsuke Keila jaoskonnast.  Ringkonna juhatuse asendusliikmeks valiti Jane Suu Männiku jaoskonnast. Ringkonna revisjonikomisjoni liikmel Lea Tikenberg-Rullil täitus samuti ametiaeg ning tema mantlipärijaks valiti Kairi Nõukas Männiku jaoskonnast. Revisjonikomisjoni asendusliikmeks valiti Svetlana Pajupuu Rävala jaoskonnast. Veel valiti ka keskkogule kaheks delegaatideks Eve-Merin Aas ning Kaja-Marit Mander.  Keskjuhatuse liikmekandidaati ning keskrevisjoni liikmekandidaati Harju ringkond seekord ei esita.

 

Vaatasime üheskoos üle ka 2013 aasta tegevusplaani ning ringkonna ülesanded. Sai arutatud mitmetel muudel teemadel ning juba oligi hilisõhtu saabunud. Õhtu oli sisutihe ning konstruktiivne. Nüüd jälle aasta jagu produktiivset tööd ja ringkonnakogu saab kokku jälle aastal 2014.

← Eelmine
Paberid korda!

FastLion CMS

Harju ringkonnakogu

Harju ringkonnakogu

Ringkonna instruktor Pille Veitmaa tegi ettekande eelmise aasta võtmeküsimustest Tore oli vaadata kuidas eelmise aasta näitajad olid kõiges paremad kui varem 20.märtsil, kevade esimese päeva õhtul, kogunes Männikul Harju malevas iga-aastane ringkonnakogu. Harju ringkond kasvab jõudsalt ning seekord olid esindatud juba 6 jaoskonna delegaadid. Tavapäraselt tehti eelmise aasta kokkuvõtteid ning käesoleva aasta plaane. Kõige mahukam osa kuulus aga valimistele.

Harju ringkonnakogu

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse