Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Aasta naiskodukaitsja 2014 on Kaire Lõhmus Järva ringkonnast Aasta naiskodukaitsja 2014 on Täna kuulutati kaitseministeeriumis välja aasta 2014 naiskodukaitsja ja kaitseliitlase nimed. Aasta naiskodukaitsjaks valiti Kaire Lõhmus Naiskodukaitse Järva ringkonnast ning aasta kaitseliitlaseks sai seersant Tiia Kiis Kaitseliidu Võrumaa malevast. Foto: Kristjan Prii ← Eelmine Pühapäeval kuulutatakse välja aasta 2014 naiskodukaitsja ja kaitseliitlane Järgmine → Harju ringkonnas asutati Naiskodukaitse Rae jaoskond Aasta naiskodukaitsja 2014 on Kaire Lõhmus Järva ringkonnast

Aasta naiskodukaitsja 2014 on Kaire Lõhmus Järva ringkonnast

11. jaanuaril 2015

Täna kuulutati kaitseministeeriumis välja aasta 2014 naiskodukaitsja ja kaitseliitlase nimed. Aasta naiskodukaitsjaks valiti Kaire Lõhmus Naiskodukaitse Järva ringkonnast ning aasta kaitseliitlaseks sai seersant Tiia Kiis Kaitseliidu Võrumaa malevast.

Aasta naiskodukaitsja 2014 on Kaire Lõhmus Järva ringkonnast
Aasta naiskodukaitsja 2014 Kaire Lõhmus Järva ringkonnast. Foto: Kristjan Prii

Aasta naiskodukaitsja Kaire Lõhmus on olnud Naiskodukaitse liige juba rohkem kui 10 aastat, olles olnud nii jaoskonna kui ringkonna esinaine. Ta on panustanud toitlustamisel, tegutseb formeerijana ning on hinnatud staabiassistent. Lisaks panustab ta Kaitseliidu tegemistesse malevkonna vabatahtliku personalipealikuna. Kaire algatusel ja eestvedamisel on koostöös maavalitsusega juba aastaid valitud Järva maakonnas Aasta ema.

 

Aasta kaitseliitlane seersant Tiia Kiis on Võrumaa maleva vabatahtlik noortejuht ja maleva spordipealik. Tiia kuulub Kaitseliitu alates 2004. aastast. Ta on osalenud võistlejana Erna Retkel, Utria Dessandil ja sellel aastal oli ka admiral Pitka luurevõistlusel võistkonna liige.

 

Aasta kaitseliitlast ja naiskodukaitsjat valiti viiendat korda. Tänavu oli aasta kaitseliitlase nominente 15 vanuses 23-54, aasta naiskodukaitsja nominente oli samuti 15 vanuses 27-63.

Aasta naiskodukaitsja 2014 on Kaire Lõhmus Järva ringkonnast
Aasta naiskodukaitsja Kaire Lõhmus (paremal) ja aasta kaitseliitlane Tiia Kiis. Foto: Kristjan Prii

 

Parimaid kaitseliitlasi ja naiskodukaitsjaid tervitasid kaitseminister Sven Mikser ja kaitseväe juhataja kindralmajor Riho Terras ning Kaitseliidu ülem brigaadikindral Meelis Kiili ja Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming.

 

2014. aasta parim kaitseliitlane ja naiskodukaitsja said atraktiivse rändauhinna. Kaitseliidu ülema, kaitseministri ning kaitseväe juhataja hinnalised kingitused said kõik tiitlile esitatud nominendid.

Aasta naiskodukaitsja 2014 on Kaire Lõhmus Järva ringkonnast
Rändauhinna annab Kairele üle aasta naiskodukaitsja 2013 Anu Saue. Foto: Kristjan Prii

FastLion CMS

Aasta naiskodukaitsja 2014 on

Aasta naiskodukaitsja 2014 on

Aasta naiskodukaitsja 2014 Kaire Lõhmus Järva ringkonnast Foto: Kristjan Prii Aasta naiskodukaitsja Kaire Lõhmus on olnud Naiskodukaitse liige juba rohkem kui 10 aastat, olles olnud nii jaoskonna kui ringkonna esinaine Täna kuulutati kaitseministeeriumis välja aasta 2014 naiskodukaitsja ja kaitseliitlase nimed. Aasta naiskodukaitsjaks valiti Kaire Lõhmus Naiskodukaitse Järva ringkonnast ning aasta kaitseliitlaseks sai seersant Tiia Kiis Kaitseliidu Võrumaa malevast.

Aasta naiskodukaitsja 2014 on Kaire Lõhmus Järva ringkonnast

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse