Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
 Ja jõulud võivad tulla... Ja jõulud võivad tulla Parasjagu möllas õues lumetorm, Viljandi Bonifatiuse Gildis ruumides aga ootas pidulisi õdus küünlavalgus. Sakala ringkonna naiskodukaitsjad said osa keskaja stiilis jõulupeost. ← Eelmine NKK Sakala ringkonna 83 aastapäev Järgmine → Kaitseliidu meistrivõistlused suusatamises Ja jõulud võivad tulla. . .

Ja jõulud võivad tulla...

Lembe Lahtmaa 10. dets. 2010

Parasjagu möllas õues lumetorm, Viljandi Bonifatiuse Gildis ruumides aga ootas pidulisi õdus küünlavalgus. Sakala ringkonna naiskodukaitsjad said osa keskaja stiilis jõulupeost.

 Ja jõulud võivad tulla...

9. detsembril toimunud peo ja riietuse stiiliks oli seekord keskaeg. Tore oligi see, et kehakatteid saime nii meie ise kui ka lapsed laenata sealtsamast gildi kehakatte töökojast.

Laud oli rikkalikult kaetud nii soolaste suupistete kui ka magusate maiuspaladega. Eriti hakkasid silma naiskodukaitsjate Erle ja Liina kenasti kaunistatud piparkoogid. Joogiks saime proovida alkoholivaba glöggi. Taustaks kõlas keskaegsete helidega vanamuusika.

Gildi ehtekojas oli kõigil võimalus viltida ja valmistada pärlitest ehteid ja nagu ikka juhtub, olid just meisterdamise ajal suures saalis päkapikud käinud ning lastele kommipakid toonud...

FastLion CMS

Ja jõulud võivad tulla

Ja jõulud võivad tulla

9 detsembril toimunud peo ja riietuse stiiliks oli seekord keskaeg Parasjagu möllas õues lumetorm, Viljandi Bonifatiuse Gildis ruumides aga ootas pidulisi õdus küünlavalgus. Sakala ringkonna naiskodukaitsjad said osa keskaja stiilis jõulupeost.

Ja jõulud võivad tulla. . .

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse