Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Villased sokid Viljandi kodututele Villased sokid Viljandi kodututele Sakala malevas toimub koostöö kolmel tasandil – kodutütardele õpetavad sokikudumist naiskodukaitsjad ja sõprade seltsi liikmed. TULE MEIEGA KUDUMA! Kerstin Käärik noorteinstruktor ← Eelmine Kaitseliidu MV suusatamises II koht Järgmine → Palju õnne Eesti Vabariik! Villased sokid Viljandi kodututele

Villased sokid Viljandi kodututele

Kerstin Käärik 17. veebr. 2010

Sakala malevas toimub koostöö kolmel tasandil – kodutütardele õpetavad sokikudumist naiskodukaitsjad ja sõprade seltsi liikmed.

Villased sokid Viljandi kodututele

Kudumisring tuli esimest korda kokku 04. veebruaril 2009 maleva staabihoones. Osalesid Kerstin Käärik ja Tiina Ott.

 

Järgmisel kolmapäeval oli juba osalejaid rohkem: kodutütred Elise Raudne, Janne Pärna ja naiskodukaitsja Vika Zieds. Hiljem on meie ringiga ühinenud veel kodutütar Kalli-Mari Mühlberg.

 

Nende tublide tüdrukute ja naiste ühise tööna valmis 9 paari sokke ja 1 kindapaar. Need soojad kudumid on Viljandi kodututele üle antud 2009. a septembrikuus. Detsembrikuus saime Sakala Noorte Kotkaste ja Kodutütarde Sõprade Seltsilt mitukümmend kilo villast lõnga ning alustasime jälle kolmapäevaseid kudumisringe.

 

Mitmed naised (Tiina Türk, Piret Taim, Viive Tolmov, Tiina Ott, Juta Virk) on kasutanud kodus kudumise võimalust, et anda oma tegus panus kodututele.
Praeguseks on meil jällegi valmis 5 paari sokke ja koos käime ikka kolmapäeviti Sakala maleva staabihoones. TULE MEIEGA KUDUMA!

 

Kerstin Käärik
noorteinstruktor 

FastLion CMS

Villased sokid Viljandi kodututele

Villased sokid Viljandi kodututele

Kudumisring tuli esimest korda kokku 04 veebruaril 2009 maleva staabihoones Sakala malevas toimub koostöö kolmel tasandil – kodutütardele õpetavad sokikudumist naiskodukaitsjad ja sõprade seltsi liikmed.

Villased sokid Viljandi kodututele

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse