Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Vabariigi aastapäeva üritused Kosel Vabariigi aastapäeva üritused Kosel Eesti Vabariigi 97. sünnipäeva tähistasid Kose jaoskonna naiskodukaitsjad mitmel päeval ja mitmel moel. Isamaa sünnipäev sai vääriliselt tähistatud! ← Eelmine Admirali vääriliselt Järgmine → Kose noored lindudele pesakaste meisterdamas Vabariigi aastapäeva üritused Kosel

Vabariigi aastapäeva üritused Kosel

Diana Mihkelsoo 26. veebr. 2015

Eesti Vabariigi 97. sünnipäeva tähistasid Kose jaoskonna naiskodukaitsjad mitmel päeval ja mitmel moel.

Vabariigi aastapäeva üritused Kosel
Mälestusmärgi juures Kose kalmistul
Vabariigi aastapäeva üritused Kosel
Au andmas

20. veebruaril Eesti Vabariigi 97.aastapäeva kontsertaktusel Kose Kultuurikeskuses osalesid viis Kose jaoskonna pidulikus vormis naiskodukaitsjat. Kontserdil esinesid  Jaanika Sillamaa ning  Kose valla muusikakollektiivid.

 

24.veebruaril kell 10.00 olid koos Kose valla rahvaga ausamba ümber kogunenud kaitseliiltlased, naiskodukaitsjad, noorkotkad ja kodutütred. Kõne pidasid diakon Rein Keskpaik ja Kose valla volikogu aseesimees Astrid Ojasoon. Naiskodukaitsjad asetasid ausambale pärja ja langetasid pea  Eesti vabaduse eest langenute mälestuseks. Rõõmuga saab tõdeda, et neid, kellele ajaloo mäletamine ja esivanemate mälestamine korda läheb on aastatega üha enam ning kaitseliitlaste, naiskodukaitsjate ja vallaesindajatele lisaks oli kohale tulnud ka vallarahvast.

 

Kalmistult suunduti Kose kirikusse iseseisvuspäeva jumalateenistusele, kus esinesid Kose valla koorid. Naiskodukaitsjaid jagus ka lauljate hulka, 2 naiskodukaitsjat seisid koori ridades.

 

Viskla külas algas 24.veebruari hommik piduliku lipuheiskamisega. Kell 15.00 Viskla külamajas toimunud külavanema vastuvõtul käis ka Kose naiskodukaitsjate esindus -- aseesinaine ja 2 juhatuse liiget. Südamliku kontserdiga esinesid Viskla küla inimesed, kaetud oli uhke banketilaud.  

 

Ja muidugi heisati lipud ja tähistati Eesti pidupäeva ka kodudes. Isamaa sünnipäev sai vääriliselt tähistatud!

 

FastLion CMS

Vabariigi aastapäeva üritused Kosel

Vabariigi aastapäeva üritused Kosel

Mälestusmärgi juures Kose kalmistul Au andmas 20 veebruaril Eesti Vabariigi 97 Eesti Vabariigi 97. sünnipäeva tähistasid Kose jaoskonna naiskodukaitsjad mitmel päeval ja mitmel moel.

Vabariigi aastapäeva üritused Kosel

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse