Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Unustatud kreemikoogid ehk “KÕIGEKÕIGEM ABIVAJAJA“ Unustatud kreemikoogid ehk “KÕIGEKÕIGEM Kas Sa oled märganud, et just jõulude ajal muutuvad inimesed märkimisväärselt lahkeks, rõõmsaks, heldeks? Nii hea on olla hea! Kõike kaunist ja juba ette tänades! Naiskodukaitse Sakala ringkonna juhatuse nimel Tiina Ott ← Eelmine Side- ja staabieriala kuningannad Viljandimaal Järgmine → Kardemoni linna rahvas ootab lapsi jõuluetendusele Unustatud kreemikoogid ehk “KÕIGEKÕIGEM ABIVAJAJA“

Unustatud kreemikoogid ehk “KÕIGEKÕIGEM ABIVAJAJA“

21. okt. 2011

Kas Sa oled märganud, et just jõulude ajal muutuvad inimesed märkimisväärselt lahkeks, rõõmsaks, heldeks?

Unustatud kreemikoogid ehk “KÕIGEKÕIGEM ABIVAJAJA“

Ringkonna juhatuse liikmetega juhtus see meie viimasel koosolekul, kui meenutasime lasteabikeskuse lastele korraldatud heategevuslikku üritust.

 

Toetust vajavaid alasid ja inimesi on palju. Mida, keda, kuidas ja millal toetada? Need on küsimused kõigile, kes tahavad heategevusega tegeleda.

 

Üks võimalus on otsustada emotsioonide ajel – aidata neid, kes pole oma probleemides ise süüdi ega saa nende lahendamiseks ise midagi ette võtta. Näiteks lapsed, kel pole võimalust astuda eluteele, hõbelusikas peos. Liiklusõnnetuses eluaegse puude saanud või halvatuks jäänud. Erivajadustega lapsed. HIV-positiivsed vastsündinud. Tänavalapsed kui mahavisatud ja unustatud kreemikoogid, mida keegi enam ei soovi.

Siis tekib jällegi küsimus, et kas kõik vanurid ja ka kodutud inimesed ikka on oma probleemides ISE süüdi. Tundus raske valida see "Kõigekõigem abivajaja".

 

Kuna see arutelu oleks lõputu ja tegelikult ei olegi jõulud ju süüdlase otsimise aeg, peaksime tegema mingi valiku. Et me juhuslikult ei ole hiigelkasumeid teeniv Eesti Energia, on meie võimalused üsna piiratud, aga siin suhtuks realistlikult- ka kolm õnneliku inimest on väärt ettevõtmist.

 

Et igaühel käiks korra elus jõuluvana on olnud meie kõigi salajane soov ja paljudel on see ka täide läinud. Samas on neid, kes pole julgenud jõuluvanast ehk väga unistadagi.

 

Tekkiski mõte, et võiks selle jõuluvana unistuse kellelgi täita.

 

Kui sa tead kedagi (suurpere, üksik vanainimene või kes iganes), kes väga ootab jõuluvana, aga kellele jõuluvana  ilma meie abita  ei tule, anna teada, keda võiksime jõulukuul aidata ning kuidas saaksid Sina seda ettevõtmist toetada?

 

Teie ideid keda ja kuidas aidata ootan enda  (tiin[no-Smpam)a.ott@tootukassa.ee">) või meie instruktor Pireti  (pire[no-Smpam)t@naiskodukaitse.ee"> ) elektronposti aadressile hiljemalt 05.11.2011  

 

Kui Sinul on võimalik aidata seda mõtet teostada siis iga toetus on oodatud. Head teha on mõnus. Usun, et nõustud. Ühel või teisel moel. Kui oled kellelegi suurt rõõmu valmistanud, siis tänulikud silmad ja südamest tulev “Aitäh!” paneb endalgi kõrvad õhetama. Nii hea on olla hea!

 

 

Kõike kaunist ja juba ette tänades!

 

Naiskodukaitse Sakala ringkonna juhatuse nimel

 

Tiina Ott

FastLion CMS

Unustatud kreemikoogid ehk “KÕIGEKÕIGEM

Unustatud kreemikoogid ehk “KÕIGEKÕIGEM

Ringkonna juhatuse liikmetega juhtus see meie viimasel koosolekul, kui meenutasime lasteabikeskuse lastele korraldatud heategevuslikku üritust Toetust vajavaid alasid ja inimesi on palju Kas Sa oled märganud, et just jõulude ajal muutuvad inimesed märkimisväärselt lahkeks, rõõmsaks, heldeks?

Unustatud kreemikoogid ehk “KÕIGEKÕIGEM ABIVAJAJA“

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse