Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Turvalisust tutvustav 20. august Turvalisust tutvustav 20 august Viljandimaa tähistas tänavu Eesti Vabariigi taasiseseisvumist suurejoonelise ohutusteemalise päevana Karksi-Nuias. Oli kära-müra, suitsu ja tuld. Fotod: NKK Sakala ringkond ← Eelmine Kahe kuuga laulukooriks Järgmine → Talgulised korrastasid esimese esinaise sünnikodu Turvalisust tutvustav 20. august

Turvalisust tutvustav 20. august

Margit Rei 24. augustil 2015

Viljandimaa tähistas tänavu Eesti Vabariigi taasiseseisvumist suurejoonelise ohutusteemalise päevana Karksi-Nuias. Oli kära-müra, suitsu ja tuld.

Turvalisust tutvustav 20. august

Tegemist oli sündmusega, kus osalesid Kaitseliidu Sakala maleva kaitseliitlased ja naiskodukaitsjad, kodutütred, noored kotkad, Tamrex Ohutuse ja Maanteeameti esindajad ning jõustruktuuride üksused. Oma oskusi näitas juhendaja abiga ka üks tubli teenistuskoer. Tehnikat sai käega katsuda, uudistada ning pildistada igaüks – nii suur kui väike.

Turvalisust tutvustav 20. august

Sakala ringkonna naiskodukaitsjatena olime esindatud seitsmel erineval moel. Laulsime, tantsisime, osalesime Kaitseliidu rivistusel, olime valves Vabadussõja mälestussamba juures, tutvustasime Naiskodukaitse tegemisi, müüsime loteriid, keetsime ja jagasime üritusel viibinutele suppi.

Laulmas oli naiskodukaitsjatest ja kodutütardest koosnev projektikoor, keda toetasid oma kõlava häälega naiskoor „Eha“ liikmed. Koori juhendasid naiskodukaitsjad Eda ja Esta Kivisild! Projektikoori laule saatis Politsei- ja Piirivalveorkester Hando Põldmäe juhatamisel.

Turvalisust tutvustav 20. august
Turvalisust tutvustav 20. august

Ka kultuurilist vahepala pakkuv rahvatantsurühm „Tirtsud“ koosnes suuresti meie endi liikmetest. Juhendajaks Merilin Metsatsirk. Hoogne tants pani rahva kaasa elama ja aplaus ei tahtnud lõppeda.

Turvalisust tutvustav 20. august

Supikatel pandi aurama juba varavalges. Mina jagasin suppi ja järjekord ei tahtnud kuidagi lõppeda. Kes sõi, see kiitis ja võttis veel teisegi kausitäie.

 

Need, kes soovisid supi eest tasuda, suunasime heategevusse ehk loteriid ostma. Ja tuligi üks noormees loterii juurest tagasi, kaenlas võidetud padi! Oli tänulik, et nüüd on, kuhu peale supi söömist pea panna. Kokku jagati sööjatele sel päeval  ligi paar tuhat portsu maitsvat seljankat.

Turvalisust tutvustav 20. august
Turvalisust tutvustav 20. august

 

Heategevusliku loteriiks valmistasid ja tõid esemeid ringkonna naiskodukaitsjad ja kodutütred. Oma toodanguga toetasid heategevuslikku ettevõtmist AS Tere, Mulgi Savikoda, Viiratsi Magusatuba ja mitmed teised.  Esimese korraga õnnestus koguda üsna märkimisväärne summa.

Turvalisust tutvustav 20. august
Turvalisust tutvustav 20. august

Meeleolukas pidupäev lõppes kontserdiga, mille andis Politsei- ja Piirivalveorkester koos armastatud solistide Ott Leplandi ja Birgit Varjuniga. Kui lõpuks kõik telgid, tehnika ja supipotid jälle kokku pakitud, selfid Oti ja Birgitiga tehtud, võis rahulolevalt suuna kodu poole võtta.
Fotod: NKK Sakala ringkond

FastLion CMS

Turvalisust tutvustav 20 august

Turvalisust tutvustav 20 august

Tegemist oli sündmusega, kus osalesid Kaitseliidu Sakala maleva kaitseliitlased ja naiskodukaitsjad, kodutütred, noored kotkad, Tamrex Ohutuse ja Maanteeameti esindajad ning jõustruktuuride üksused Oma oskusi näitas juhendaja abiga ka üks tubli teenistuskoer Viljandimaa tähistas tänavu Eesti Vabariigi taasiseseisvumist suurejoonelise ohutusteemalise päevana Karksi-Nuias. Oli kära-müra, suitsu ja tuld.

Turvalisust tutvustav 20. august

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse