Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Traditsioonid jätkuvad Traditsioonid jätkuvad Karksi jaoskonna naised avasid taas Karksi-Nuia kodukohvikute päeval Kolmanda Korruse Kotka Kodu Kohviku. Meilt sai vett ja vilet tasuta ning nautida parimat vaadet linnale! Täname ka kõiki taustajõude, keda kohapeal näha ei olnud! Meelis, Kaire, Piret! Järgmiseks aastaks on juba uued mõtted! ← Eelmine Mälestuspäev Mulgimaal Mustla pääl Järgmine → Käsitööpisikust sai aastapäeva näitus Traditsioonid jätkuvad

Traditsioonid jätkuvad

Kai Kannistu 19. juulil 2019

Karksi jaoskonna naised avasid taas Karksi-Nuia kodukohvikute päeval Kolmanda Korruse Kotka Kodu Kohviku. Meilt sai vett ja vilet tasuta ning nautida parimat vaadet linnale!

Traditsioonid jätkuvad

Juba 14. juuli varahommikul oli Leanal, Elerinil, Helinal, Maril, Riinul, Danielal ning minul käed-jalad tööd täis.

Kes küpsetas, kes 
keetis suppi, kes voltis pakendamiseks pabertaskuid, kes tassis kohviku avamiseks vajalikke vahendeid, kes riietas mannekeene jne, jne.

Traditsioonid jätkuvad

Sel aastal alustasime õnneks varakult ning suur osa eeltööst: ruumide koristamine, paigutamine, näituse väljapanek, oli juba mõned päevad varem tehtud.

Olime õigeks ajaks valmis, kuumad memme musidki esimesi 
kliente ootamas. Esimene külastaja oli Karksi malevkonna pealik Ervin Tarmberg ja peale teda oli meie kohvik pidevalt külastajaid täis. 


Lastele mõeldes tegime ühte ruumi salapärase nurgakese, kus oli 
võimalik joonistada, värvida ja külmkapimagneteid valmistada. See ala oli pidevas kasutuses.

Traditsioonid jätkuvad
Traditsioonid jätkuvad

Tänavune maitseelamusi pakkuv menüüs oli sõdurisupp, mis annab tiivad; väebool; sõduri hamburger; memme musi, kukeseene pirukas, kiire krõps, vanaema rabarberikook, koduaia unistus jne.

Avatud oli fotonäitus, huvilised said tutvuda Naiskodukaitse organistatsiooni tutvustavate materjalidega, teha pilti, küsida küsimusi. Danielal oli kõikidele küsimustele vastused olemas, lisaks suunas ta ergutuste saatel kõik III korrusele, kohvikusse.


Enne, kui ametlik kohviku sulgemisaeg kätte jõudis, olime me KÕIK, 
eranditult KÕIK, maha müünud. Täname ka kõiki taustajõude, keda kohapeal näha ei olnud! Meelis, Kaire, Piret!

Järgmiseks aastaks on juba uued mõtted!

Traditsioonid jätkuvad

FastLion CMS

Traditsioonid jätkuvad

Traditsioonid jätkuvad

Juba 14 juuli varahommikul oli Leanal, Elerinil, Helinal, Maril, Riinul, Danielal ning minul käed-jalad tööd täis Karksi jaoskonna naised avasid taas Karksi-Nuia kodukohvikute päeval Kolmanda Korruse Kotka Kodu Kohviku. Meilt sai vett ja vilet tasuta ning nautida parimat vaadet linnale!

Traditsioonid jätkuvad

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse