Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Traditsioonid ja jõuluaeg Traditsioonid ja jõuluaeg Käes on november. Raagus puudel istuvad külmakartmatud varesed. Läbi vaeva ja valu püüab päev valgemaks minna, kuigi enne seda on juba õhtu käes. Loodus on otsekui tardunud millegi ootuses. Meie teame, mis see on. On jõulude ootuse aeg! ← Eelmine Sõdurioskused ei ole ainult meestele Järgmine → Sakala organisatsiooniõpetuse kursust külastasid mardisandid Traditsioonid ja jõuluaeg

Traditsioonid ja jõuluaeg

Päkapikk 8. nov. 2013

Käes on november. Raagus puudel istuvad külmakartmatud varesed. Läbi vaeva ja valu püüab päev valgemaks minna, kuigi enne seda on juba õhtu käes. Loodus on otsekui tardunud millegi ootuses. Meie teame, mis see on. On jõulude ootuse aeg!

Traditsioonid ja jõuluaeg

Peagi algavad pühad toovad kaasa küünlavalgust ja tulede sära, piparkoogikrõbinat ja kõikjal hiilivaid punaseid tutt mütse, rõõmsaid pidusid lähedaste, sõprade ja kaaslastega.

 

Jõulude ajal on igas kodus omad tegemised-toimetamised ja erinevad traditsioonid. Sakala maleval on ilusaks   jõulutraditsiooniks saanud teatrikülastus.

 

Sellel aastal läheme külla röövlipealik Taniel Tina tütrele Arabella. Jõulukuu  piraadid on ehk vähem hirmuäratavad kui raamatu omad ning mõnikord näivad nad lausa naljakatena. Aga eks ahnus ja õelus olegi eemalt vaadates teinekord päris naljakad – eriti siis, kui nad laulu sisse panna. Aino Perviku noorteromaani ainetel valminud muusikalis on karget lüürikat, seiklusi, hingeminevaid hetki ja pööraseid võitlus-stseene, kuid kõlama jääb ka isa ja tütre vaheline armastus. See on etendus, mis pakub põnevust nii suurtele kui ka väikestele. Jõulud on ikka üks eriline aeg, mil tundub, et iga jõuluime võib teoks saada. Mil kõik tundub palju helgem ja ilusam. Süda on täis rõõmu ja rahulolu..

 

Imeline jõuluaeg võib alata! 18. detsembril 2013 algusega kell 18:00 on võimalus teatri Ugala suures saalis  nautida eelpoolkirjeldatud etendust. Peale etendust tuleb headele lastele külla jõuluvana kommikotiga.

 

Registreerimine kuni 10. detsembrini aadressile piret@naiskodukaitse.ee või siseveebis. Registreerimisel tuleb märkida ära ees- ja perekonnanimi nii täiskasvanutel kui ka lastel, lisaks laste vanus.

 

Etendus on mõeldud kuni 14. aastastele lastele ja seda kogu maleva liikmete lastele ning noortele kodutütardele ja noorkotkastele. Kõik väiksed ja suured on oodatud!

 

Kohtade arv on piiratud, seega registreeri ennast juba täna!

Jõuluaja imeline sära kutsub teid kohta, kus tunda end ära.

Peatu siis hetkeks ja mõtiskle kohas,

kus aeg on nii… piiritu hing on nii… puhas.

 

 

FastLion CMS

Traditsioonid ja jõuluaeg

Traditsioonid ja jõuluaeg

Peagi algavad pühad toovad kaasa küünlavalgust ja tulede sära, piparkoogikrõbinat ja kõikjal hiilivaid punaseid tutt mütse, rõõmsaid pidusid lähedaste, sõprade ja kaaslastega Jõulude ajal on igas kodus omad tegemised-toimetamised ja erinevad traditsioonid Käes on november. Raagus puudel istuvad külmakartmatud varesed. Läbi vaeva ja valu püüab päev valgemaks minna, kuigi enne seda on juba õhtu käes. Loodus on otsekui tardunud millegi ootuses. Meie teame, mis see on. On jõulude ootuse aeg!

Traditsioonid ja jõuluaeg

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse