Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Teraapia küpsetuspaberi, lõikelaua ja haamriga Teraapia küpsetuspaberi, lõikelaua ja Harju ringkonna kultuuri- ja spordigrupi matk Aegnale "Koputatud kaardikesed" Foto: erakogu Kultuur Matkamine ← Eelmine Naiskodukaitse Paldiski jaoskond tähistab aastapäeva taasasutaja Rita Loeli nimelise mälestuspingi ja näituse avamisega Järgmine → Miks minna otse, kui saab ka ringiga Teraapia küpsetuspaberi, lõikelaua ja haamriga

Teraapia küpsetuspaberi, lõikelaua ja haamriga

Aita Viigi 6. sept. 2020

Harju ringkonna kultuuri- ja spordigrupi matk Aegnale "Koputatud kaardikesed"

Teraapia küpsetuspaberi, lõikelaua ja haamriga
Foto: erakogu

 

 

Juunikuus toimus Harju ringkonna kultuuri-ja spordigrupi ühine üldkoosolek Kadriorus, kus otsustasime ka edaspidi koos tegutseda. Leppisime kokku, et teeme suvelõpuürituseks väljasõidu Aegna saarele. 

 

30. augustil oli 11 naist ja 2 last laeva peal ja sõit võis alata. Ilus ilm oli meile tellitud ja päev Aegnal väga tore. Käis nii sportlik matkamine kui ka kultuurilised vahepausid.

Teraapia küpsetuspaberi, lõikelaua ja haamriga
Foto: erakogu

 

Kui sadamas imestasime, et Heli Iljašenko ja Lana Toomvap on nii  kavalate nägudega ja miks neil on nii suured kotid, siis hiljem saime teada, miks.

Kottidest kraamiti välja väikesed haamrid, lõikelauad ja paberipakid.

 

Meie ülesanne oli korjata kibuvitsaõisi ja muid taimi või lehti, millest siis paberite vahel haamriga kopsides tulid väga kunstipärased kaardikesed. Ja see oligi nagu loodusteraapia. Istud mere ääres oma kivi peal, mõlgutad mõtteid ja kopsid haamrikesega. Seda pühendunud tegevust oli kõrvalt päris naljakas vaadata.

Päeva jooksul sai Aegna saar risti-põiki läbi kõnnitud (minu telefon näitas kokku üle 20 000 sammu) ning osad käisid ka ujumas. Osad olid saarel mitmendat korda, aga paljud polnud enne käinud. Kui keegi oli seal varem  orienteerumas käinud, siis nüüd vaatas ta kaarti hoopis teise pilguga ja nautis ka loodust. No need suured kivikülvid, ilusad liivarannad, kaunid männimetsad ja ka militaarobjektid on ikka vaatamist väärt küll. 

Õhtul sadamas laeva oodates vaatasime, kuidas tumedad pilved üha lähemale tulid ja esimesed vihmapiisad langesid täpselt siis, kui laev sõitma hakkas.

 

Täname Imbi Jensenit Kose jaoskonnast, kes oli meie giid ja pajatas lugusid objektide kohta.

Teraapia küpsetuspaberi, lõikelaua ja haamriga
Foto: erakogu

FastLion CMS

Teraapia küpsetuspaberi, lõikelaua ja

Teraapia küpsetuspaberi, lõikelaua ja

Foto: erakogu Juunikuus toimus Harju ringkonna kultuuri-ja spordigrupi ühine üldkoosolek Kadriorus, kus otsustasime ka edaspidi koos tegutseda Leppisime kokku, et teeme suvelõpuürituseks väljasõidu Aegna saarele Harju ringkonna kultuuri- ja spordigrupi matk Aegnale "Koputatud kaardikesed"

Teraapia küpsetuspaberi, lõikelaua ja haamriga

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse