Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tegevliikmed said organisatsioonist teadlikumaks Tegevliikmed said organisatsioonist teadlikumaks „Millal pean ütlema Minu kohus ja kui kõrgele pean käe tõstma ? Mis on Keskjuhatus ja mis Keskkogu? Kas Naiskodukaitse vabalt seisang on sama nagu Kaitseliidus? Kas mina võin saada jaoskonna esinaiseks?“ Aitäh tublidele ja innukatele õppuritele ning instruktoritele, kes jagasid oma rikkalikke kogemusi ja teadmisi kursuslastega! ← Eelmine Avalike suhete võistlusel võimlesime Sakala esikolmikusse Järgmine → Panustasime kodumaleva õppusesse Tegevliikmed said organisatsioonist teadlikumaks

Tegevliikmed said organisatsioonist teadlikumaks

Ene Sügav 15. nov. 2011

„Millal pean ütlema Minu kohus ja kui kõrgele pean käe tõstma ? Mis on Keskjuhatus ja mis Keskkogu? Kas Naiskodukaitse vabalt seisang on sama nagu Kaitseliidus? Kas mina võin saada jaoskonna esinaiseks?“

Tegevliikmed said organisatsioonist teadlikumaks
Sakala ringkonnakogu 2011. aasta märts

... selliseid ja paljusid teisi sarnaseid küsimusi (ja loomulikult vastuseid) võis kuulda 11.-13. novembril Sakala maleva staabiruumides.

Õpihimulistel Sakala naiskodukaitsjatel oli taas põhjust koguneda, et end tegusalt organisatsiooniõpetuse mooduli teadmistega harida.

 

Grupp koosnes peamiselt viimase aasta jooksul Naiskodukaitse liikmeks astunud või veel tõotust andmata naistest.

 

Organisatsiooniõpetus hõlmab teadmisi meie organisatsiooni aluste, ülesannete, ideoloogia, ajaloo ja tegevuse kohta. Samuti omandatakse algteadmised riigikaitse põhimõtetest, Kaitseliidust, vormikandmisest, liikmeskonnast ja erialarühmadest. Ühesõnaga kõik see, mida iga tegevliige peaks une pealt teadma! Õppetöö ei toimunud ainult klassiruumis, praktilist rivisammu harjutati õues. 

Tegevliikmed said organisatsioonist teadlikumaks
Suislepa jaoskonna tegevliikmed 1937

 

Pühapäeva lõunaks olid varem tekkinud küsimused enamasti saanud ammendava vastuse ja arusaam kogu organisatsiooni toimimisest omandanud selgema pildi. Iga osaleja sai kaasa individuaalseid vajadusi arvestades  realistliku arenguplaani.

 

Aitäh tublidele ja innukatele õppuritele ning instruktoritele, kes jagasid oma rikkalikke kogemusi ja teadmisi kursuslastega!

FastLion CMS

Tegevliikmed said organisatsioonist teadlikumaks

Tegevliikmed said organisatsioonist teadlikumaks

Sakala ringkonnakogu 2011 aasta märts „Millal pean ütlema Minu kohus ja kui kõrgele pean käe tõstma ? Mis on Keskjuhatus ja mis Keskkogu? Kas Naiskodukaitse vabalt seisang on sama nagu Kaitseliidus? Kas mina võin saada jaoskonna esinaiseks?“

Tegevliikmed said organisatsioonist teadlikumaks

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse