Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tamme jaoskond pidas 2. sünnipäeva Tamme jaoskond pidas 2 6. detsembril pidas oma 2. sünnipäeva Tamme jaoskond. Ja nagu ikka – orienteerumisega. Seekord võeti ette Ihaste linnajagu, kuhu jaoskonna esinaine Triin Nooska oli maha pannud 7-kilomeetrise raja. ← Eelmine Looduse värvid sõdurikudumitesse Järgmine → Tartu ringkonna jõulupidu Tamme jaoskond pidas 2. sünnipäeva

Tamme jaoskond pidas 2. sünnipäeva

Eha Jakobson

6. detsembril pidas oma 2. sünnipäeva Tamme jaoskond. Ja nagu ikka – orienteerumisega. Seekord võeti ette Ihaste linnajagu, kuhu jaoskonna esinaine Triin Nooska oli maha pannud 7-kilomeetrise raja.

Tamme jaoskond pidas 2. sünnipäeva

Kuna üks jaoskonna liige – Maret Meriste – elab Ihastes, pakkus ta kogunemis- ja peopaigaks oma külalislahket maja. 19 osavõtjat, nende hulgas vähemalt kaks last ja üks lapselaps, valisid endale sobiva marsruudi. Tõe huvides olgu öeldud, et kõige lühemaga said hakkama üks vanaema ja tema lapselaps, kõik teised läbisid kogu distantsi ja kõik kontrollpunktid. Mõned pidid siiski raja läbimise „ohverdama“, et ette valmistada pidulaud.

Tamme jaoskond pidas 2. sünnipäeva
Tamme jaoskond pidas 2. sünnipäeva

Malle ja Leane  võtsid selle enda kanda ja tulemus oli suurepärane.  Ei puudunud ka naiskodukaitse traditsiooniline jook – õunamahlaga tembitud piparmünditee. Rajalt tulnuid ootas niisiis pidulaud ja üllatuskülaline – Tamme malevkonna pealik Tarmo Pihlik, kes lootis, et koostöö jääb kestma ja kasvab, ning kinkis jaoskonnale selle märgiks lauamängu „Paras paar“.

Tamme jaoskond pidas 2. sünnipäeva

Jaoskonna esinaine pidas päevakohase kõne, mõtestades naiskodukaitse olemust, seda õlatunnet ja tuge, mida annavad kaasteelised. Jaoskonna tänukirja aktiivse tegutsemise eest pälvisid Anna-Liisa Mättas, Urve Tuul ja Merili Sepp. Lõpuks oli soovijail oli võimalik nautida ka saunamõnusid. Kokkuvõtteks leidsime, et oli olnud tegus aasta.

Tamme jaoskond pidas 2. sünnipäeva

FastLion CMS

Tamme jaoskond pidas 2

Tamme jaoskond pidas 2

Kuna üks jaoskonna liige – Maret Meriste – elab Ihastes, pakkus ta kogunemis- ja peopaigaks oma külalislahket maja 19 osavõtjat, nende hulgas vähemalt kaks last ja üks lapselaps, valisid endale sobiva marsruudi 6. detsembril pidas oma 2. sünnipäeva Tamme jaoskond. Ja nagu ikka – orienteerumisega. Seekord võeti ette Ihaste linnajagu, kuhu jaoskonna esinaine Triin Nooska oli maha pannud 7-kilomeetrise raja.

Tamme jaoskond pidas 2. sünnipäeva

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse